Розвиток мікропідприємництва, туризму, формування привабливого інвестиційного іміджу Буковини та притік інвестицій: міжнародне партнерство Осачука для крайової економіки

Розвиток мікропідприємництва, туризму, формування привабливого інвестиційного іміджу Буковини та притік інвестицій: міжнародне партнерство Осачука для крайової економіки

24.09.2021, 16:50
Буковину відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Бразилії.
 
Посол зустрівся з головою Чернівецької ОДА Сергієм Осачуком

Спільні проєкти у галузі культури планують реалізовувати Буковина та Бразилія. Зокрема, серед ідей – видати дитячу книгу та організувати фестиваль.

Про це ішлося під час зустрічі голови Чернівецької ОДА Сергія Осачука із Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Бразилія в Україні Нортоном де Андраде Мелло Рапестою, повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.

«Ми можемо успішно співпрацювати у різних сферах. Серед них – освіта, культура, а також бізнес. Упевненими кроками будемо прямувати до реалізації масштабних проєктів», – сказав Сергій Осачук.

Він також розповів про інвестиційну привабливість Буковини та програми, які успішно реалізовують у краї.

«Завдяки програмі Президента України «Велике будівництво» ми створюємо та відновлюємо інфраструктуру регіону. Важливим аспектом у становленні економіки області є місцевий бізнес», – додав він.

Буковину відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Бразилії

Сприяти формуванню привабливого інвестиційного іміджу Буковини серед потенційних інвесторів, шукати нові канали збуту та просувати продукцію місцевих виробників на ринки України і за кордон.
 
Ці та інші пункти значаться у меморандумі, який 24 вересня підписали голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук та президент Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI Геннадій Чижиков.
 
На зображенні може бути: 2 людини та люди сидять
 
«Підприємці – це відважні люди, які виконують одну із найважливіших функцій у нашій державі. Вони беруть на себе сміливість створювати нові робочі місця та рухати економіку країни вперед», – зазначив Сергій Осачук.
 
«Ми разом будемо вирішувати питання, які стримують притік інвестицій в Чернівецьку область. Особливий акцент – на формування привабливого інвестиційного іміджу Буковини серед наших міжнародних партнерів», – сказав під час підписання Геннадій Чижиков.
 
Загалом ж меморандум містить 9 пунктів. Так, сторони домовилися про спільне сприяння у питаннях впровадженнях у краї сучасних технологій виробництва, налагодження нових торгово-економічних зв’язків, сумісну роботу над проблемами, що виникають у іноземних інвесторів.
 
Крім цього, на Буковині проведуть інформаційно-навчальну кампанію з питань успішного ведення бізнесу. Фахівці зможуть підвищувати компетентність, обмінюватися досвідом та налаштовувати співпрацю на тематичних тренінгах, семінарах, форумах та конференціях.
 
На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні
 
Буковина – територія активного розвитку мікропідприємництва, і саме цей фактор сприяє нарощенню співпраці із іноземними інвесторами.
 
Про це ішлося під час зустрічі голови Чернівецької обласної державної адміністрації Сергія Осачука із Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Швеції в Україні Тобіасом Тибергом.
 
«Буковина має високу економічну активність. Малий бізнес для краю – це продуманий успішний шлях, рятівне коло у штормі кризи. Одна з найвищих концентрацій приватних підприємців на рівні держави, є чітким свідченням працьовитості буковинців. Крім того, багато підприємств стрімко розвиваються, виходять на державний та європейський рівень», – сказав голова Чернівецької ОДА.
 
Він також зазначив, що історичні зв’язки Швеції з Україною у майбутньому можуть перетворитися в успішні проєкти та нову історію співпраці.
 
Для цього шукатимуть точки дотику, які дозволяють будувати спільний економічний та культурний простір розвитку.
 
Крім цього, під час зустрічі говорили про результати реформи децентралізації та напрацювання в туристичній та лісовій галузях.
 
 
На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та у приміщенні

Довіра населення до правоохоронців – важливий етап у становленні та розвитку безпечного суспільства. В його основі лежить стратегічна комунікація.

Про це ішлося під час зустрічі керівника апарату Чернівецької ОДА Сергія Нежурбіди із делегацією Львівського регіонального представництва Консультативної місії ЄС з реформування сектору цивільної безпеки в Україні на чолі з її головою пані Ханелоре Вальєр

«Ми постійно комунікуємо із населенням області. Так, голова ОДА, Сергій Осачук, відвідує громади Буковини, аби побачити, відчути та оперативно відреагувати на наявні проблеми. Також в адміністрації відпрацьована система прийому громадян, люди можуть розповісти про труднощі, із якими стикаються, голові, його заступникам або ж керівникам структурних підрозділів. У спільній взаємодії ми розвиваємо нашу область», – зазначив керівник апарату Чернівецької ОДА.

Натомість пані Ханелоре Вальєр розповіла про роботу свого відомства.

«Ми є зовнішнім інструментом Європейської ради. Мир і стабільність – наш девіз. Ціль нашої місії – підвищення довіри до правоохоронних відомств та їх наближення до громадян через стратегічну комунікацію з безпекових питань», – зазначила голова Консультативної місії.

Під час зустрічі обговорили питання правопорушень неповнолітніми і сімейного насильства як найлатентнішого виду злочинності. 

Також говорили про механізм та види превентивної роботи з молоддю. 

Крім того, ішлося про розвиток туризму, інтеграцію іноземних студентів на Буковині та налагодження двосторонньої співпраці.

 

 Матеріал опубліковано у рамках угоди про оприлюднення офіційної інформації, створеної в процесі діяльності Чернівецької обласної державної адміністрації.

 На основному фото підписання меморандуму між Чернівецькою обласною державною адміністрацією та Торгово-промисловою палатою України 24 вересня 2021 року.  
1