Арсеній Яценюк показав своїх доньок та розповів, де працює дружина

Арсеній Яценюк показав своїх доньок та розповів, де працює дружина

22.06.2019, 22:04

Політик відверто розповів про свою сім'ю

  Арсеній Яценюк опублікував у соцмережах фотографії своїх доньок. У День батька він привітав усіх татусів і написав: "Бути батьком – складна й приємна праця. Маю чудові результати) Люблю їх дуже".

На фотографіях він обіймає своїх уже зовсім дорослих доньок – Софію (14 років) та Христину (19 років). (Основне фото: facebook.com/yatsenyuk.arseniy).

 Політик нечасто пише про особисте і не хизується фотографіями своїх рідних.

Але у нещодавньому інтерв’ю Дмитру Гордону він нарешті розповів про своїх доньок, нову професію дружини Терезії та про те, чому його батьки не хочуть переїздити до Києва із Чернівців.

Він розповів, що молодша донька Софія вчиться у школі, Христина – в університеті.

Розказав він і про те, що дружина Терезія освоїла нову професію. Вона психоаналітик: "Знайшла себе в новому і працює в державній поліклініці. Таке от в неї було внутрішнє покликання, і вона зараз почала його реалізовувати". 

Терезiя Яценюк

Терезiя Яценюк

Фото: facebook.com/yatsenyuk.arseniy 

Батьки Арсенія Яценюка живуть у Чернівцях. "У мене чудові батьки. І все, чого доброго заклали, – це в першу чергу тато і мама. І навіть моє уявлення світу до того моменту, коли я потрапив у дуже жорстку політику, було сформовано саме сім'єю, друзями батьків, родиною, оточенням, містом Чернівці, інтелігенцією, університетом, іноземцями, які тоді приїжджали до України. А це ще були радянські часи, і тоді була програма обміну між канадськими і українськими університетами. І тоді, власне, і сформувався світ", – поділився спогадами політик.

"Я дуже вдячний і батькам, і тому середовищу, яке вони створили для мене особисто і для того, щоби я так само будував стосунки в своїй родині", – додав він.

До Києва переїжджати батьки не збираються. "Вони не хочуть. У них там залишилося багато друзів. Там же ціла атмосфера. Це вся університетська інтелігенція, їхні друзі ще споконвіку. Вони йдуть десь у ресторан, кудись погуляти. Там їхнє життя. Їх перевезти до Києва – це як взяти і відрізати коріння", – пояснює політик, жалкуючи, що не завжди має змогу бачитися із батьками частіше. 

Арсенiй Яценюк з мамою

Арсенiй Яценюк з мамою

Фото: facebook.com/yatsenyuk.arseniy 

Батьки Арсенiя Яценюка

Батьки Арсенiя Яценюка

Фото: facebook.com/yatsenyuk.arseniy 

Розповів Арсеній Яценюк і про сестру, яка живе понад 25 років у Каліфорнії. "Вона спочатку працювала в рітейлі, а зараз – агент із нерухомості", – розповів він.

Торкнулися в інтерв’ю і теми спорту. Напередодні Арсеній Яценюк опублікував на Facebook своє тренування в спортзалі на Оболоні.

В інтерв’ю Дмитру Гордону він розповів, що займається силовими тренуваннями. "Це впливає позитивно і на нервову систему, і на мозок. Тобто висока вага дуже стабілізує. Чим більша вага, тим більше в тебе стабілізація. Адже в цьому світі треба ще й вміти стабілізувати свою психіку. Всі ж намагаються тебе розштовхати, а ти повинен як кремінь стояти", – пояснив він.

Джерело: https://ukr.segodnya.ua/lifestyle/showbiz/arseniy-yacenyuk-pokazav-svojih-donok-ta-rozpoviv-de-pracyuye-druzhina-1287964.html

 

1


КОМЕНТАРІ (7)

А тепер мені скажіть, кому це цікаво ? Хто прочитав цю галіматью повністю?

avatar

Антікулявлоб

23 червня 2019 04:30

Азухен вей

avatar

23 червня 2019 07:56

Азухен вей

avatar

23 червня 2019 07:56

Азухен вей

avatar

23 червня 2019 07:56

В семье не без урода 

avatar

23 червня 2019 08:50

Пане Яценюк, ви "збитий льотчик", тому вам краще мовчати хоч би років 10!... А ці фотки показуйте сім'ї, батькам, друзям. Нормальним людям вони не цікаві...

avatar

Юрій

23 червня 2019 09:53

Писяй, ты похож на старого Вуди Аллена, а говорил что не еврей ни разу.. )) очень все понятно. Жену, ты конечно, своим характером догрыз конкретно. Бедная девушка даже в психоаналитики пошла, шоб окончательно здоровье не потерять от твоего характера нарцисса- социопата. . Жаль её, красивая девушка. 

В остальном народ тебе в комментах написал. Забудь о карьере политика, ты давно политический труп. Социопатов Наполеонов там не надо.   

avatar

Сева

23 червня 2019 13:56