Арсеній Яценюк: Рада йде на дострокові вибори? (відео)

Арсеній Яценюк: Рада йде на дострокові вибори? (відео)

18.06.2020, 18:25

«Монобільшість кинула власний уряд, коли провалила його програму. Це означає, що Україна активно рухається до масштабної політичної кризи», - наголосив лідер партії «Народний фронт», прем’єр-міністр України 2014-2016 років Арсеній Яценюк у своєму відеоблозі на Facebook 18 червня.

«Щойно монобільшість кинула власний уряд, коли провалила програму діяльності Кабінету Міністрів. І це вже не вперше. Майже те саме відбулося з попереднім складом уряду. Це означає, що монобільшість «слуг народу» не довіряє своєму прем’єру і своєму уряду. Це перетворилось на систему», - наголосив він.

За словами Арсенія Яценюка, це означає, що Кабінет Міністрів не буде отримувати жодної реальної підтримки в парламенті, щоб проголосувати за закони, які потрібні для України і українців: «Це означає, що наша програма співробітництва з МВФ, ЄС і міжнародними фінансовими організаціями поставлена під питання».

Окрім того, наголосив лідер НФ, таким чином діяльність уряду по стримуванню розповсюдження пандемії також буде стояти під питанням.

«Це означає, що Україна активно рухається до масштабної політичної кризи», - підкреслив Арсеній Яценюк.

«Рада йде не дострокові вибори?» - написав він.

1