Австрійська  фотожурналістка знімає Чернівці для німецького видання книжки Ігоря Померанцева «Czernowitz. Черновцы. Чернівці»

Австрійська фотожурналістка знімає Чернівці для німецького видання книжки Ігоря Померанцева «Czernowitz. Черновцы. Чернівці»

15.10.2013, 14:12

У середу, 16 жовтня, о 12 годині у квартирі-резиденції для поетів і перекладачів MERIDIAN CZERNOWITZ (м. Чернівці, вул. О. Доброго, 9, кв. 9) відбудеться творча зустріч із новою стипендіаткою, поетесою та фотожурналісткою Міленою Фіндайз (Австрія).

Метою її перебування на резиденції в Чернівцях є фотопроект, пов’язаний із книжкою Ігоря Померанцева «Czernowitz. Черновцы. Чернівці». Мілена робитиме знімки міста для німецького видання згаданої книжки. «Сучасні Чернівці – це те, що мене найбільше цікавить», – додає стипендіатка.

Також авторка вже почала вести своєрідний щоденник (німецькою мовою) про своє перебування у Чернівцях: http://bit.ly/1bAxYDW

Мілена (Ренате Фіндайз) народилася 1957 року в місті Пікра-Віндорф поблизу Ґрацу, Австрія. Після перших років роботи у Формулі 1 та моторних видах спорту (автодром Остеррайхринг) до 2012 року працювала туристичним менеджером та в готельно-ресторанному бізнесі в місті Целль-ам-Зее, у Франкфурті та Празі. З жовтня 2008 року спільно з Ігорем Померанцевим публікує літературний онлайн-журнал «Цайтцуг» www.zeitzug.com німецькою та англійською мовами. Її фотографії були надруковані в австрійських, американських та українських медіа. Мілена є фотоілюстратором книг Ігоря Померанцева «Винарні», «Homo Eroticus» та «Spätlese».

У 2010 та 2011 рр. Мілена брала участь у Міжнародному поетичному фестивалі MERIDIAN CZERNOWITZ і стала улюбленицею публіки.

*******

Нагадаємо, що у лютому-серпні 2013 року стипендіатами резиденції MERIDIAN CZERNOWITZ були: поет, письменник і перекладач Юрій Андрухович (Україна), поет і есеїст Рон Вінклер (Німеччина), фотожурналіст, письменниця і психолог Кора Шварц (США), поет Том Шульц (Німеччина), поетка, перекладачка сучасної літератури Анета Камінська (Польша), поет Макс Чоллек (Німеччина).

Проект здійснюється за підтримки Allianz Kulturstiftung (Німеччина) та генерального партнера житлового комплексу «Водограй» (м. Чернівці, вул. Воробкевича, 31 А).

1