В Чернівцях зникло понад 100 гектарів землі заповідного фонду. Баглей натякає, що це трапилося за попередньої 'першої особи' міста

В Чернівцях зникло понад 100 гектарів землі заповідного фонду. Баглей натякає, що це трапилося за попередньої "першої особи" міста

18.04.2012, 20:19

Про можливі махінації з чернівецькою землею начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Чернівецькій області Борис Баглей розповів на прес-конференції. Коли журналіст "BukNEWS"  запитав його, чи вистачить у нього самого волі протистояти можливим фінансовим спокусам, що часто походять від різних потенційних забудовників, пан Баглей і розповів про дерибан чернівецької заповідної землі. Адже чиновницький підпис на дозволі багато коштує...

"Займаюся зараз тим, що шукаю більше 100 гектарів землі заповідного фонду у межах Чернівців. Приблизно 50 гектарів зникло у Гарямоу Урбані і також не менше десь в районі Цецино.  Тим часом люди ніяк не могли зрозуміти, чому містобудівна рада так довго не ухвалювала межі міста Чернівців. Хоча, всі здогадувалися, чому саме так. Коли ми зараз подали на сесію обласної ради пропозицію затвердити межі, то виявилося, що знайти ці території дуже важко.

От там треба шукати різні спокуси, де землю роздають. А роздавали,  ви ж розумієте кому. У багатьох випадках від тих, від кого залежало прийняття тих чи інших рішень. Але це не секрет, ми все це швиденько оприлюднимо. Шила у мішку не приховаєш. Якщо хтось повівся на ту спокусу, то має знати,  що рано чи пізно, але воно випливе.

На мою думку відповідати треба, куди земля ділася з Чернівців.

Тим, хто приймав політичні рішення. А з своєї минулої роботи я точно знаю, що політичне рішення приймає перша особа. А вже потім держкоземи, екологічні служби, інспекції дають дозволи. Вони в праві проявити принциповість і не дати цей дозвіл. Але політичне рішення щодо виділення земель рекреаційного призначення, завжди ухвалює перша особа. Скажімо, на вулиці Нововінницькій, біля озера, де зрізали 10,5 га саду, а взамін нічого. І люди тепер не можуть туди ні приїхати, ні відпочити, нічого. Побудували два будинки і все зупинено. І де свідомо занизили площу озер, для того щоб відступати не ікс, а ікс помножити на  2.  Тобто в два рази більше треба відступати території, якщо є більше трьох гектарів. А якщо до трьох, то значить занизили у два рази. Тобто завдали величезної шкоди. Чи безкоштовно подарували величезні площі коло Прута, чи свідомо  не виконували приписи нашого управління про неможливість розміщення будь-яких споруд на березі річок.

Це все ігнорувалося, бо була вигода..."КОМЕНТАРІ (6)

Яким ви були свистуном, пане баглей, то таким і лишаєтесь. Де прізвища? Де конкретні адреси земель? Для чого просто "содрогать воздух"? Гидко від такого "вислужування" перед ригАНАЛАМИ.

avatar

Юрій

18 квітня 2012 16:25

Пане Баглею, з попередньої роботи Вам відомо,що політичні рішення приймає перша особа. Йолопе Ви. Рішення щодо земель у місті приймає  міська рада, на сесії, голосуванням.  

Землі на вул.Винниченка,біля озера. Мабуть Ви призабули , пане Баглею, що виділити ці землі інвестору футбольного клубу «Буковина» наполягало керівництво області, а міська рада впиралася. Однак на такому політичному рішенні наполягала перша особа області. А інвестор виявився липовим, футбольний клуб йому був потрібним тільки, аби цю земельку отримати.  

На Пруті, де Ви вишукали рекреаційну земельку, у 90-ті роки  майже стихійно розбудовувався Калинівський ринок. Отоді Вам треба було прийти і пояснити бідним людям, які залишилися без роботи, що земелька ця рекреаційна і їм зась тут на болоті  торгувати. Де ж Ви були , еколог Ви наш.

Хотілося би поцікавитися, скільки грошей виділила держава на розмежування земель державної і комунальної власності, як Ви про це подбали, щоб Вам полегше було ці 100 гектарів знайти. Може якби ці гроші виділялися, і Ви на цьому активніше наполягали, то й землі рекреаційної побільше збереглося і не треба б було Вам сьогодні 100 гектарів шукати.  

avatar

землевпорядник

18 квітня 2012 16:47

Блін, і це чмо чи не найбільше скористалося з плодів Помаранчевої революції. Як він тільки міг бути першим заступником губернатора. Ото інтриган. А в темі, видно, що він справді плаває. Меле-меле, а що сам не розуміє. Але це і є його функція, відслужити новому господарю, що не викинув на помийку. Правда то чи ні, але головне поголос пустити, щоб хазяїн оцінив. А ви потім мастіть собі з тим усім голову.

avatar

Помаран

18 квітня 2012 17:17

Ой, та всі вони тою землею очі колять, а толку ніякого. То Папайка наговорив, що має схеми дерибану земель аеропорту, то місто зеленкою зафарбує, а віз і нині там. Якби у них щось було, то давно взяли б Федора, а не підсилали Харабару щоб той вибачення вибивав. Ще Космачевський, якого Куліш з Криму привіз, казав, що ваш мер, як колоб, його нема за що вхопити. І теж щось про землю варнякав.

avatar

Пріська

18 квітня 2012 17:22

Чия б корова мичала, а баглейчикова точно б уже мовчала, у самого рильце в пушочку, а бач вислуговується

avatar

чернівчанин

18 квітня 2012 18:27

Йолі-палі, зхотів перше коментар написати. Так люди усе бачать та пишуть. Яке гівно це Баглей був таке і лишився. Без честі, совісті та компетентності.

avatar

Япончик

19 квітня 2012 14:43