Базові гонорари Розенбаума та Буйнова, які співатимуть за Михайлішина, складають 20 тисяч доларів США. Штабісти сподіваються на солідні 'відкоти'?

Базові гонорари Розенбаума та Буйнова, які співатимуть за Михайлішина, складають 20 тисяч доларів США. Штабісти сподіваються на солідні "відкоти"?

02.10.2012, 00:56

Запрошення зарубіжних “зірок” може бути також пов’язане зі спробою штабу кандидата роздути виборчий бюджет і отримати “відкоти” від продюсерів артистів. Проте участь іноземців у передвиборній агітації заборонено законом, наголошує ОПОРА.Розенбаум, Буйнов... Хто наступний агітуватиме за Михайлішина?

2-3 жовтня у Чернівцях відбудуться чергові безкоштовні закриті концерти для працівників бюджетної сфери. Цього разу потішать педагогів, адже приурочені забави до Дня вчителя. Концерт Олександра Буйнова, як і минулотижневий виступ Олександра Розенбаума, відбудуться в Літньому театрі за підтримки кандидата в народні депутати від Партії Регіонів по міському (№201) виборчому округу Віталія Михайлишина.

Очевидно, штаб кандидата врахував свої помилки, коли майже половина медичних працівників Міста не змогли потрапити на концерт Розенбаума – для них просто не вистачило місць. Для педагогів, яких у Чернівцях понад 3 тисячі, організовують два концерти поспіль (нагадаємо, у Літньому театрі 1,760 місць). Тепер місць має вистачити не лише для вчителів, але й для прибиральниць та іншого технічного персоналу закладів освіти.

Проте Чернівецьке представництво Громадянської мережі ОПОРА наголошує, що стаття 74 закону “Про вибори народних депутатів України” забороняє “участь у передвиборній агітації іноземцям та особам без громадянства, у тому числі через журналістську діяльність чи у формі участі у концертах, виставах, спортивних змаганнях, інших публічних заходах, що проводяться на підтримку чи за підтримки партії – суб’єкта виборчого процесу чи кандидата у депутати”. Тобто участь в агітаційному концерті співака-громадянина іншої країни є прямим порушенням виборчого законодавства. Крім того, афіші концерту також в порушення вищезгаданої статті закону розміщено в державних та комунальних закладах освіти міста.

Фахівці пояснюють залучення до кампанії Віталія Михайлішина виключно російських зірок не стільки відсутністю патріотизму, скільки фінансовими аспектами. “Чим більшою є стартова сума гонорару “зірки”, тим більшою є “націнка за політику”, яку співробітники виборчих штабів навмисно накручують, щоб отримати “відкоти” від продюсерів артистів” – говорить організатор передвиборчих заходів у Києві, який просив зберегти його анонімність. Як відомо, базові гонорари Олекснадра Розенбаума та Олександра Буйнова складають 20 тисяч доларів США. Дізнатися, скільки реально “зірки” отримали за концерти у Чернівцях, редакції “Ч” наразі не вдалося.

Джерело: micto.cz

1


КОМЕНТАРІ (3)

Особисто я була присутня на концерті Розенбаума, який організував Михайлішин. Була напередодні трохи напружена через підозри, що йду на якийсь агітаційний мітинг. Проте була приємно здивована, коли жодним словом ніхто ні за кого не агітутвав, і ні до чого не закликав. Жодних політичних лозунгів. Жодної агітації. Михайлішин справді подарував лікарям міста свято, якого в нас ніколи не було. Дякуємо йому за це всім колективом. 

avatar

Гелена

01 жовтня 2012 19:48

хер оно ему поможет...ПРдун пролетит как фанера..

avatar

ПЕСЕЦ

01 жовтня 2012 20:41

Блін, Гелена, чи як тебе там. Ну якого хєра ти так нахабно брешеш в очі, що не було агітації??? Таж усім на тому концерті роздавали мішки з кружками Нєдоразумєнія, календариками. От через таких брехунів і не варто за нього голосувати. Ну ви що геть нас за бидло тримаєте? Чи то ваші київські шибко вумні піарщики?  Позалеювали все місто його фізіями ніби він Ісус Христос. Не соромно?  Ще тро, і будете ліпити на смітниках і собачих будках?

avatar

До Гелени

01 жовтня 2012 21:51