Боротьба за посади в РДА Буковини: що відомо на цей час

Боротьба за посади в РДА Буковини: що відомо на цей час

31.12.2019, 13:49

У Чернівецькій області сформувався цілий перелік кандидатур на посади керівників районних державних адміністрацій.

На крісла голів деяких районних держадміністрацій претендують по троє кандидатів. Тож боротьба за посади відбувається у кожному районі Чернівецької області, пише molbuk.ua

На основі даних, оприлюднених на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, випливає інформація про таких претендентів:

Путильська РДА

На посаду керівника Путильщини претендують двоє кандидатів – приватний підприємець Володимир Петрик і колишній помічник нардепа Анатолій Іліщук.

Володимир Петрик народився 5 лютого 1981 року. У 2015 році на місцевих виборах він балотувався до Путильської районної ради від політичної партії УКРОП.

Боротьба за посади в РДА Буковини: що відомо на цей час

Іліщук народився 1 лютого 1988 року, має вищу освіту. Був членом політичної партії “Радикальна партія Олега Ляшка”. Працював головним бухгалтером Путильського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

Сторожинецька РДА

За крісло керівника Сторожинецької РДА борються відразу три людини: Петро Брижак, Андрій Скіпор та Дмитро Балінов.

Петро Брижак раніше працював на посаді начальника управління культури і туризму Чернівецької ОДА. Перебуває на посаді першого заступника міського голови Сторожинця.

Скіпор народився в селі Нижні Петрівці, а нині проживає у Сторожинці Чернівецької області. У минулому він був приватним підприємством, нині ж входить до складу громадської організації “Сперанца-2015”.

А Дмитро Балінов є співзасновником громадської організації “Сторожинець – Медіа”. Раніше він очолював Сторожинецьку районну виборчу комісію.

Глибоцька РДА

Боротьба за посади в РДА Буковини: що відомо на цей час

На посаду голови Глибоцької районної державної адміністрації претендує поки лише одна людина – Микола Малий.

Він народився 19 березня 1984 року. На парламентських виборах 2019 року балотувався в депутати за списом політичної партії “Рух нових сил Михайла Саакашвілі”. У інформації, оприлюдненій ЦВК, вказано, що Малий тимчасово не працює.

Також він є присяжним Першотравневого районного суду Чернівців. Був претендентом на посаду начальника управління контролю за благоустроєм Чернівців.

Хотинська РДА

Новим головою Хотинської районної державної адміністрації може стати сільський голова Клішківців Василь Ченківський або заступник начальника комунального підприємства “Чернівціводоканал” Ярослав Цуркан.

Вижницька РДА

Керівником Вижницької РДА може стати чинний заступник міського голови Вашківців Вижницького району Андрій Приймак.

У коментарі кореспонденту molbuk.ua він повідомив, що подав заявку на проект LIFT, основним завданням якого є пошук кадрів на посади в органи місцевої влади.

Боротьба за посади в РДА Буковини: що відомо на цей час

“А електронну декларацію подав, оскільки працюю з органами місцевого самоврядування. Тобто, це ще нічого не означає – таких декларацій можна подавати сотні”, – сказав Приймак.

Окрім того, на цю посаду претендує депутат Чернівецької обласної ради від фракції “Самопоміч” Михайло Чорней.

Боротьба за посади в РДА Буковини: що відомо на цей час

Кіцманська РДА

Керівником Кіцманської районної державної адміністрації можуть призначити чинного сільського голову села Іванківці Кіцманського району Олексія Добровольського.

Боротьба за посади в РДА Буковини: що відомо на цей час

Його називають людиною, близькою до бізнесмена й депутат Чернівецької міської ради Валерія Чинуша.

Герцаївська РДА

Єдиною кандидаткою на посаду керівника Герцаївщини є Олару Лілія Георгіївна – співробітниця районного відділу освіти.

Сокирянська РДА

Головою Сокирянської районної державної адміністрації може стати керівниця Центру надання адміністративних послуг при Кіцманській РДА Ірина Антонюк.

Боротьба за посади в РДА Буковини: що відомо на цей час

Ірина Антонюк народилась 6 листопада 1985 року в місті Кіцмань Чернівецької області. На парламентських виборах у липні 2019 року балотувалась на 202-му виборчому окрузі від Аграрної партії України. Ірина є депутатом Кіцманської об’єднаної територіальної громади.

Новоселицька РДА

Єдиним претендентом на цю посаду є депутат обласної ради, підприємець Олег Мельничук.

Боротьба за посади в РДА Буковини: що відомо на цей час

Як відомо, Мельничук раніше був головою виборчого штабу політичної партії “Самопоміч” у Новоселицькому районі. Він є підприємцем, керівником фермерського господарства “Власта-Люкс”. На президентських виборах у 2019 році Мельничук був довіреною особою кандидата у президенти Андрія Садового в Чернівецькій області.

Кельменецька РДА

Головою Кельменецької РДА може стати Богдан Олійник, який працює в регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області.

Про Богдана Олійника наразі відомо, що він одружений і має двох доньок. Його сім’я володіє двома земельними ділянками у Кельменцях та квартирою в Новодністровську. Крім того він задекларував житловий будинок площею 110,4 кв м у Кельменцях, який ще перебуває у процесі будівництва.

Джерело: https://chas.cv.ua/

1