Буковинець Горук хоче посварити Тягнибока з 'жидо-масонами' Яценюком і Кличком?

Буковинець Горук хоче посварити Тягнибока з "жидо-масонами" Яценюком і Кличком?

17.02.2013, 15:41

Голова Чернівецької міської організації ВО "Свобода" Назар Горук розмістив на своїй стіні у ФБ запис, який можна вважати провокативним: "На Буковині деякі ЗМІ наближені до ОО "Апазиції" почали масовово передруковувати різні пасквілі проти Тягнибока, акцентуючи увагу на тому, що тільки він програє в другому турі президентських виборів Януковичу. А я вам скажу так: якщо Тягнибок не буде возитися з усякими жидо-масонами від "Апазиції" і буде займати по відношенню до них тверду позицію, то він стане наступним Президентом Україні. І Чернівці його з радістю підтримають !!!"

З тексту випливає, що союзник по опозиційному табору не лише тримає дулю в кишені, але й усіляко намагається пересварити опозицію. Кому від цього користь пояснювати, думаю, нікому не потрібно.

Прикро, що містечковий політик робить свої безвідповідальні заяви про "усяких жидо-масонів від "Апазиції"на тлі запевнень тієї ж Юлії Тимошенко, яка закликала європейців "не слухати звинувачень у ксенофобії на адресу всеукраїнського об’єднання «Свобода». Про це вона сказала в інтерв’ю французькому журналу Politique Internationale. "Я переконана, що «Свобода» доведе світу: брехливі звинувачення, які про неї розповсюджують, – не більше, ніж брудна пропаганда», – сказала Тимошенко.

Заява буковинського політика, який стверджує: "А я вам скажу так: якщо Тягнибок не буде возитися з усякими жидо-масонами від "Апазиції" і буде займати по відношенню до них тверду позицію, то він стане наступним Президентом Україні" з'явилася якраз тоді, коли екс-міністр МВС Юрій Луценко похвалив опозиційні фракції “Батьківщина”, УДАР та “Свобода” за те, що вони демонструють добру командну гру.

На відміну від Горука Луценко, нагадаємо, переконаний в протилежному: “Слід визнати: поки що кожен із керівників опозиційних фракцій володіє лише частиною матриці лідера. Це було добре видно в ті тяжкі часи, коли вони припускалися взаємопоборювання під час виборів до Верховної Ради. На щастя, висновки було зроблено і тепер опозиція демонструє взаємодоповнювальний набір рішучості, компетентності й харизматичності”, — наголосив Юрій Луценко.

1


КОМЕНТАРІ (40)

 Назар, як у Мірошниченка не вийде.  Чарівне слово на літеру "ж" вже не спрацьовує. Хіба тільки дуже постаратися. Однак позиція зясована. Позиція твоя така: я головний пурец.  Думаєш, здивував?

avatar

психолог

17 лютого 2013 12:00

Про Кличка Горук жодним чином не згадав. Подавайте правдиву інформацію. Кличко не входить до апазиції !

avatar

Журналіст

17 лютого 2013 13:25

УХХХХХХХХХ ! Як цей сайт любить Горука. А Горук правильно сказав. Чи може нагадати вам, як проголосувала апазиція за декриміналізацію статтей Тимошенка. ОО сьогодні Українці не вірять. Це факт. А про Кличка дійсно Горук нічого не сказав. Це брехня автора.

avatar

Хфедір

17 лютого 2013 13:28

Сьогодні надія тільки на Тягнибока. І в цьому Горук правий. Так що абсолютно нормально написав.

avatar

Респект

17 лютого 2013 13:33

А почему власть уже не трогает ринок Добробут? Та потому что Арсен договорился с администрацией. Про ето весь ринок гудит. :)

avatar

калина

17 лютого 2013 13:36

Та ні просто Горук зацепив саме цей сайт. :) :) :). Бо цей сайт вічно брудом поливає свободу, Тягнибока  і дуже часто Горука. І працює на Каспрука з Бурбаком.

avatar

Знаючий

17 лютого 2013 13:41

А Кличка не чіпає, бо боїться? Ги-ги-ги. От написали, що він один може нокаутувати 300 нардепів. Але Кличко все одно опозиція, і коли Назарко каже про опозицію, то має на увазі і його. А взагалі мав би елементарну чоловічу порядність і не перекривлював жінку, яка сидить у тюрмі. Бо якби не вона таких як він  риги  вже давно би злили на помийку.  Чи Папієв дав команду фас сварити між собою опозицію? Бо бачить що земля тікає з під ніг.

avatar

неВанзуряк

17 лютого 2013 13:42

Юрко ти що робиш? Ти ж патріот! Не підігруй жидомасонам.

avatar

С.З.

17 лютого 2013 13:43

Та Тимошенко як вийде з тюрми, першому кому буде п...., так це Арсену і Турчинову. Згадаєте.

avatar

жж

17 лютого 2013 13:46

Горук жеж чітко сказав: жидомасони від апазиції. Але ж там не всі жидомасони. Правильно сказав. Бо через тих ждм Україна в ж... знаходиться 20 років.

avatar

Журналіст

17 лютого 2013 13:49

О, вже свободівські боти притягнули сюди Добробут. Знайдіть якусь нову тему. Не повторююйте за папайкою з віталькою. Бо так палитеся, що думаєте про партнерів так само, як і вони. Ай-яй-яй!!!

avatar

Ботам

17 лютого 2013 13:50

Треба поставити на голосування проект про відставку Михайлішина, от тоді побачимо хто проголосує?

avatar

міськрада

17 лютого 2013 13:53

зараз вони скажуть, що то не  Горук  керує організацією, а Мельничук з Зеликом. Як продавати голоси в мерії, то Горук перший, а як відповідати - то він не керує. Вони вже один раз тіпа  проводили  опитування чернівчан. Коли федорука зливали.Тепер і так все ясно, як Свобода проголосує. На виборах Горук кого мочив Федорука чи Михайлішина?

avatar

чернівчанин

17 лютого 2013 13:59

Ай-да Горук, ай-да маладець... Горука на мера. Тільки він здатен боротися з цією шавкою, злодійською.

avatar

Фист

17 лютого 2013 14:00

Рішення голосувати за землю Чинуша приймав Зелик і Мельничук ! Крапка.

avatar

Депутат

17 лютого 2013 14:02

Як не дивно Горук мочив і Федорука і Михайлішина. А що він не правду казав за них. Дві банди боряться за місто, а страждають Чернівчани.

avatar

Олена

17 лютого 2013 14:04

Місто спасти може тільки Горук з Ванзуряком, якщо обєднають зусилля. Бо чесно вже достали наші апазиціанери які зливають все регіоналам.

avatar

Хфедір

17 лютого 2013 14:07

один він у нас такий білий і пухнастий. А може вигнати його втришия щоб не каламутив воду. То і авторитет свободи виросте. Взагалі треба їх всіх поміняти. Молодих до керма! Ті що за Павличенків заступилися в Чернівцях. Недовіра старим лідерам свободи. Помножити їх на нуль.

avatar

пташка

17 лютого 2013 14:07

Завтра Бурбачок побіжить Тягнибоку жалітися на Горука. SOS наших бють. Ну жидів... А і масонів.

avatar

QQQ

17 лютого 2013 14:09

О, так. Особливо злодюжка Ванзуряк))))))))))))))))))))))))

avatar

Хфедіру

17 лютого 2013 14:09

А що Ванзуряк злодюжка ?

avatar

Хфедір

17 лютого 2013 14:11

Що Назарчику, заграло очко? Пизд... - всі ми герої, а відповідати за базар страшно? Давай, завали жидомасонів Бурбака з Федоруком  перед Тягнибоком.

avatar

гм

17 лютого 2013 15:33

Фу яка вульгарність. Оце обличчя нашої псевдоеліти. Ти спочатку прізвише своє відкрий, а не ховайся під ніками. Горук якраз не боїться, правду-матку ріже. А ти ховаєшся під ГМ. А потім здаєш все регіоналам. Сором тай годі.

avatar

Ірина

17 лютого 2013 15:50

Розумні люди зрозуміють, що Горук вже взяв чергові гроші у регіоналів за внесення смутку в ряди опозиції.   Погано те, що Чернівецьку ВО Свободу давно вже контролюють регіонали ще з тих часів як незаконно усунули мера Федорука

avatar

прихильник ВО Свободи

17 лютого 2013 15:51

По-перше Горук відмовився керувати Свободою, по-друге ті хто кричать лови злодія самі є злодіями. Помилка Свободи в тому, що не голосувала за відставку такого ж дерибанщика Федорука як і все керівництво ОО, і помилка Тягнибока що повівся на Яценюка і віддав їм Буковину, бо якби була інша кандидатура то Федорук нардепом не став би. Але це Чернівці як каже Микола Трохимович і тут все люди розуміють. Вибори показали, що тут ті хто взяв під контроль батьківщину, авторитету не мають. Тому майбутнє за такими як Горук.

avatar

Знаючий

17 лютого 2013 16:00

Такі люди як цей  Горук в часи другої світової працювали на фашистів, розстрілювали священників , літніх людей, жінок, дітей.   Як що завтра , не дай Бог, прийде ворог це готовий поліцай   який  під крики "бий жидів"  буде грабіжником!  Бог  милосердний,  але він не усе прощає.

avatar

парафіянин

17 лютого 2013 16:02

Парафіянин не гніви Бога, ти Горука в лице не бачив а таке говориш. Не вже ти думаєш що все просто так минає? Горук на відміну від тебе закінчив семінарію духовну, багато добрих справ зробив. А ти що в цьому житті зробив? Крім того як пасквілі всякі писати. Познайомся з Горуком, візьми якусь справу доведи, а Назар тобі допоможе і пробачить тобі твоє нехлюйство.

avatar

Ірина

17 лютого 2013 16:07

Пробачаю !!!

avatar

Назар Горук

17 лютого 2013 16:08

Назарчику!   Давай до мене на ставочок рибку попоїш, заслужив.  

avatar

Юра КуллШнір

17 лютого 2013 16:09

Пані Ірино не нервуйтесь!  А, що я сказав? Тільки правду, чи не розстрілювали поліцаї простих людей? Щодо Горука, якщо закінчив духовну симінарію і не став братом во Хресті, значить в духовній семінарії розкусили його диявольскі наміри, там безпека набагато серйозніша ніж в партійних осередках.  Ще пані Ірино , оскільки Ви тут записались в адвокати Горука,  поясніть йому що ця хвороба називається шизофренією.

avatar

парафіянин

17 лютого 2013 16:40

Мені вас шкода бо чуєте лише себе. А це називається самохвальство і гординя, яка призводить до страшних наслідків. Хай вас береже і помилує Бог !

avatar

Ірина

17 лютого 2013 16:56

Пані Ірино!  Віра в Господа нашого Ісуса Христа дає нам стільки сили, що гординя згорає як сухе листя в розпеченому вугіллі.  Людина яка прийняла в своє серце Бога, ніколи не скаже щось погане про інших людей за їніми релігійними чи етнічними ознаками.  Дякую за побажання! Моліться, і робіть висновки. Запам'ятайте : "Бог буком не б'є!"

avatar

парафіянин

17 лютого 2013 17:17

Та з нього б навіть пуліцай добрий не вийшов. Так шістка на побігеньках у сигуранци або гестапо. Але гавниста шістка, ініціативна. Через таких справді багато людей могли б постраждати.

avatar

Сторонній

17 лютого 2013 17:24

А відколи це жидо-масони які фактично борються проти християнства заслуговують на повагу? І скажіть коли Горук і де образив когось за релігійними чи іншими ознаками. Те що журналіст ототожнив ждм з Яценюком і Кличком так це не вина Горука. І помоєму все те що ви сказали проти Горука якраз підходить до тих хто його безпідставно ображає тут. Чи може ті хто говорить про Бога тут бодай кожну неділю в Церкву ходять? Ви гарно сказали: Людина яка прийняла в своє серце Бога... ітд., але ж ви самі тут вилили масу лайна на людину яка повірте цього не заслуговує. І якщо йому патріах Філарет вручив Орден Святого Миколая за заслуги перед Церквою то повірте він це заслужив, чи він по вашому має усім кричати я такий класний і зробив це, це ітд. Хай це роблять ті які перед кожними виборами стають опозиціонерами щоб пролізти знову у владу.  Раджу всетаки вам з Горуком познайомитись і ви станете його палким прихильником. Дякую вам !

avatar

Ірина до парафіянина

17 лютого 2013 18:09

Ірино!  Не займайтесь маніпуляціє і не втягуйте сюди журналістів! Читайте уважніше слова з соціальної мережі ФБ вашого партійного "божка" Горука - де усі хто в опозиції крім Тягнибока є жидами та масонами, а це живі люди які носять хрест на грудях.  Чи для вас одержимих , хто з вами істерично не волає - смерть ворогам, є жидом та масоном?  Чи не так? Святе Евангеліє вчить вас вбивати? Чи закликати до цього?

Перекажіть Горуку, як що він сховався під вашу спідницю: хай вибачиться теред опозиціонерами, вони ж його нацистом чи фашистом  не обзивають в соціальних мережах!

avatar

парафіянин

17 лютого 2013 18:51

Просто поспілкуйтесь з Горуком. Прошу вас. Хочете я вас познайомлю?

avatar

Ірина

17 лютого 2013 19:09

А шо?  У назарчика пика така масна, справжній поліцай!  Назар! Хайль Гітлер!)))) 

avatar

барвінок

18 лютого 2013 00:00

Правий парафіянин! Немає чого ображати людей ! Хто з міста, має памятати які аптеки колись були?  А які майстри швейної та взуттєвої справи були серед євреїв, як іх не вистачає!  Це немите бидло яке понаїхало до міста тільки може окурки кидати та паркувати на газонах!

avatar

чернівчанин

18 лютого 2013 00:24

Олена гарно лизнула , про об"еднання зусуль Горука та Ванзуряка. Упаси Боже від таких друзів. а від ворогів якось і самі відіб"емось.

avatar

Спец

18 лютого 2013 10:10

Розуму у Назара Горука немає, це факт, бо такого штибу висловлювання це мавпування з Ляшка та Жиріновського!  Хоче на них бути схожим - то нехай, а ле навіщо ганьбити славне ім"я Свободи?

avatar

вул.Головна

18 лютого 2013 19:49