Буковинські пауерліфтери вибороли 25 медалей

Буковинські пауерліфтери вибороли 25 медалей

05.12.2014, 17:23

30 листопада завершився Чемпіонат України з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок (вихованців ДЮСШ), та серед студентів ВНЗ. Ці змагання проходили в м.Коломия з 23 по 26 листопада. А з 26 по 30 листопада відбувся Кубок України.

Наша буковинська збірна показала себе на всі 100%, здобувши 25 медалей. З них 9 золотих, 10 срібних та 6 бронзових.

Золото здобули Кініщук Р.В. (тренер Ясинецький І.О.), Федоров О.М. (т-р Ясинецький І.О),  Цікул А.В. (т-р Крушельницький В.Ю.), Монастирський Ю.В. (т-р Чуріков Ю.І.), Половка І.М. (т-р Ясинецька Н.С.), Чайківський М.В. (т-р Крушельницький В.Ю.), Савіцький А.І. (т-р Чуріков Ю.І.), Литвинюк Т.Т. (т-р Чуріков Ю.І.).

Також призові місця здобули вихованці тренера Циби Ю.Г.

25 медалей – це непоганий результат для завершення 2014 року.  Особлива подяка всьому тренерському складу нашої області за плідну роботу у вихованні та досягненні нових висот нашими буковинськими пауерліфтерами. Також висловлюю особисту подяку начальнику управління молоді та спорту Чернівецької області Вітовському Б.І. за організаційну підтримку нашої збірної, та представнику корпорації «Укрвторресурси» Ломовацькому А.І. за фінансування поїздки на ці змагання та подальшу підтримку.

З повагою до всіх спортсменів Чернівецької області, президент ФПЧО Сергій Качмарський

1