Буковинці протестують у Харкові проти чергового судового фарсу над Юлією Тимошенко

Буковинці протестують у Харкові проти чергового судового фарсу над Юлією Тимошенко

19.04.2012, 19:21

Буковинці мітингують у Харкові, де розпочалося попереднє судове засідання у справі щодо Юлії Тимошенко. Наші краяни добиралися до місця події різними шляхами – потягами, рейсовими автобусами, власним автотранспортом. Про це з місця події повідомляє голова Чернівецької обласної організації партії ВО «Батьківщина» Іван Мунтян. Він наразі перебуває в залі суду.

На засідання присутні суддя-доповідач Костянтин Садовський, представники прокуратури. Позицію Юлії Тимошенко захищатимуть Сергій Власенко, Олександр Плахотнюк, Андрій Кожем’якін та Євгенія Тимошенко.

Також у залі суду присутній Посол Франції з прав людини Франсуа Зімере.

Натомість перед будівлею суду продовжуються сутички між прихильниками Юлії Тимошенко і людьми у спортивній формі, які перешкоджають встановленню наметів і ламають банери з написом «Юлі – волю!». За інформацією Івана Мунтяна, біля суду мітингують уже близько семи тисяч людей.

Джерело статті: bnbnews.com.ua

Тим часом суд відхилив клопотання Власенка про відвід прокурору Лобачу. Суд аргументував своє рішення тим, що доводи захисту екс-прем`єра «не є достатньою мірою обґрунтованими».  

Київський районний суд Харкова відхилив клопотання захисту екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко про відвід прокурору Віктору Лобачу, який підтримує державне обвинувачення у справі проти Ю.Тимошенко щодо діяльності корпорації «Єдині енергетичні системи України».

Як передає кореспондент УНІАН, про це оголосив у ході попереднього засідання суду головуючий суддя Костянтин Садовський.

Він зазначив, що доводи захисту «не є достатньою мірою обґрунтованими».

«Постанова суду є остаточною і оскарженню не підлягає», - сказав К.Садовський.

Засідання суду триває.

Як повідомляв УНІАН, на початку засідання захисник Сергій Власенко заявив відвід прокурору В.Лобачу. Своє клопотання він заявив після доповіді В.Лобача, який звинуватив Ю.Тимошенко «в ошукуванні та обкраданні українського народу».

На думку С.Власенка, дії прокурорів упереджені та політично вмотивовані. Зокрема, на його думку, прокурор В.Лобач «виголошує політичні лозунги», тому не може встановити об’єктивну істину у цій справі.