Буковинці зможуть потрапити «За лаштунки театру»

Буковинці зможуть потрапити «За лаштунки театру»

26.03.2021, 10:19

До Всесвітнього дня театру телеканал UA: БУКОВИНА 27 березня о 19:00 березня покаже спецпроєкт «За лаштунками театру». Мета спецпроєкту – розповісти про людей, котрі працюють у Чернівецькому музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської та показати як історія та сучасність уживаються у його стінах.


(На фото Богдан Братко, заслужений артист України)

«Цим проєктом  хочемо нагадати нашим глядачам, що чернівецький театр є унікальним: має неймовірну історію та, на мою думку, є дещо недооціненим з боку буковинців.  А відразу після спецпроєкту «За лаштунками театру» не пропустіть телеверсію вистави Чернівецького драматичного театру ім. О. Кобилянської «Зірка без імені» о 19:15», —  розповів продюсер UA: БУКОВИНА Максим Волошин.

                     Читайте також:  Майже половина колективу театру імені О. Кобилянської перебуває у відпустках за власний рахунок

«За допомогою історичних фото, відео інтер’єру та екстер’єру будівлі, ми покажемо красу театру геть під іншим кутом. Впевнена, хоч ви багато разів проходили вулицею повз цю споруду —  зможете побачити в ній багато нового. А ще ми поспілкувалися з театральною трупою театру і крізь історії людей, їх спогади та одкровення, глядачі доторкнуться до театрального мистецтва», – розповіла спеціальна кореспондентка ранкових програм UA: БУКОВИНА Ксенія Вербовська.

 Команда UA: Українського радіо Буковина розповіла, що готує спецефір про те, як чернівецькі театри працюють в умовах пандемії. 

«Запросили до розмови директора, художнього керівника Юрія Марчака (музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської) та художню керівницю Марту Шумілову-Лисякову (народний театр «Темп»), аби порівняти підхід до роботи в нових реаліях та вміння утримати свого глядача»,  — розповіла радіоведуча Аліна Хрищук

(На фото Аліна Хрищук та Маргарита Олійник)

«Нам важливо показати, як карантин вплинув на фінансування, акторський склад, відвідуваність, репертуар чи формат подачі вистав», — додала журналістка Маргарита Олійник.

Дивитися і слухати програми й стежити за всіма заходами і випусками новин Буковини можна на сайті Суспільне | Новини, на сторінці Суспільне Буковина у Фейсбуці та UA: Українському радіо Буковина, а також онлайн на сайті філії.

Слухати UA: Українське радіо Буковина можна онлайн та на частотах

Чернівці — 91,8 FM;
Новодністровськ —106, 6 FM;
Путила —107,0 FM.

Джерело: UA: БУКОВИНА

1