Бурбак сподівається, що сімейні стосунки окремих депутатів з БПП не стануть на заваді розвитку Чернівців

Бурбак сподівається, що сімейні стосунки окремих депутатів з БПП не стануть на заваді розвитку Чернівців

12.03.2018, 14:19

Сьогодні під час Погоджувальної ради народний депутат України Максим Бурбак вкотре звернувся до Голови парламенту Андрія Парубія дати доручення профільному Комітету не затягувати з розглядом Постанови про перевибори Чернівецької міськради, яку зареєстрував з колегою Миколою Федоруком ще минулого року.

 - Нагадую всім, що там (у Чернівецькій міськраді, - авт.) сформована "запроданівська" профірташівська більшість, в яку увійшли майже всі фракції міської ради. І вони роблять усе для того, щоб заблокувати роботу міського голови Олексія Каспрука. І це нагадує події 2011 року, коли також незаконно, у такий же спосіб, було усунено міського голову Миколу Федорука. І тоді містом до 2014 року фактично керувала "лялька" Фірташа", - заявив нардеп. - І дуже сподіваюсь, що сімейні стосунки окремих депутатів з БПП не стануть на заваді розвитку наших рідних Чернівців, - висловив сподівання Максим Бурбак. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бурбак закликав Парубія врятувати Чернівці від запроданців

 

***

Нагадаємо, 18 квітня 2017 року міський голова Чернівців Олексій Каспрук закликав Верховну Раду України призначити позачергові вибори Чернівецької міської ради.

Пізніше нардепи Максим Бурбак і Микола Федорук зареєстрували у Верховній Раді постанову щодо призначення позачергових виборів Чернівецької міськради.

1


КОМЕНТАРІ (2)

Бурбак вже одну дорогу приватизував, йому треба ще більше?

avatar

Дурбак

13 березня 2018 07:39

Зате дружні стосунки колишніх однокурсників пана Яценюка та прокурора Єремійчука допоможуть посадити Білика.

avatar

Яйценюк

13 березня 2018 07:44

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.