Через трагедію у Львові в Чернівцях ініціюють ревізію каналізаційних люків: місце потенційної біди вул. Першотравнева, буд. 16 - звернення до ЖРЕПу безрезультатні

Через трагедію у Львові в Чернівцях ініціюють ревізію каналізаційних люків: місце потенційної біди вул. Першотравнева, буд. 16 - звернення до ЖРЕПу безрезультатні

12.10.2013, 02:11

Про вимогу до комунальних служб міста Чернівці провести ревізію стану каналізаційних люків заявив депутат Чернівецької міської ради Олексій Каспрук. Ініціатива - наслідок страшної трагеії, яка трапилася днями у Львові, де у погано закритому каналізаційному колодязі загинула дворічна дитина.  Водночас, як стверджує депутат, у нього є звернення від мешканців Чернівців, які вказують на аналогічну проблему у нашому місті. 

- Жах! Прийми Господи цього янголятка! - прокоментував Олексій Каспрук відеозверення Львівського міського голови А.Садового про трагедію на Левандівці. - В понеділок вимагатиму, щоби комунальні служби міста провели ревізію люків. Особливо на прибудинкових територіях. Щоби заявили, скільки коштів та часу їм треба для вирішення цієї проблеми. До мене вже звертались мешканці міста з подібними скаргами. На вимогу водоканал такі люки, не на тротуарах та дорогах, закриває бетонними плитами, але далеко не всі. Якщо хтось знає де проблема пишіть. Таке не повинно повторитись.

Пропозицією одразу скористався Олександр Саламанович і повідомив депутатові, про потенційно небезпечне місце: "Олексію, прошу замовити слово за люк який в аварійному стані на вул. Першотравневій, буд 16! Прямо на виході із підїзду люк, який ось-ось впаде! У мене двоє діток! В підїзді ще декілька сімей мають маленьких дітей! Звернення до ЖЕК безрезультатні! Прошу посприяти щоб їх замінили".

 Через трагедію на Левандівці, де дитина впала у каналізаційний люк, затримали посадовця цього підприємства. Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Львова.

Зокрема, оголошено про підозру в службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки, начальнику дільниці каналізаційних мереж західного району «Львівводоканалу».

Окрім того, правоохоронці готують клопотання до слідчого судді про застосування до підозрюваного запобіжного заходу — тримання під вартою.

Нагадаємо, в четвер у Львові дитина провалилась у каналізаційний люк. На порятунок в середину одразу ж стрибнув перехожий чоловік, однак хлопчика знайти йому не вдалося.

 Додамо, що на допомогу прийшли і місцеві дігери — дослідники міських підземель і тунелів, які мають свої схеми каналізацій. Вони допомагали рятувальникам практичними порадами.

Тіло дворічного хлопчика, який вчора у Львові провалився в каналізаційний люк, знайшли за 1,5 кілометра від місця трагедії.

Про завершення пошукових робіт повідомили джерела видання ZAXID.NET.

Інформацію підтвердив начальник прес-служби ГУ ДСНС у Львівській області Віталій Туровцев. Тіло дитини знайшли у колекторі на вулиці Роксоляни.

radio24.ua

1