Чернівецька міськрада дала землю для будівництва житла неіснуючій фірмі

Чернівецька міськрада дала землю для будівництва житла неіснуючій фірмі

17.12.2013, 19:52

Господарський суд Чернівецької області задовольнив позов прокурора м. Чернівців, скасувавши рішення Чернівецької міської ради про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки площею 0,25 га у власність житлово-будівельному кооперативу «Захисник 37» для будівництва багатоквартирного житлового будинку.

Як з’ясувалося в ході проведеної перевірки, заява вказаного кооперативу про виділення земельної ділянки зареєстрована на 3 дні раніше, ніж сам кооператив як юридична особа. Також у документі не вказана кількість квартир, яка планується в будинку. Окрім того, не надано ескізну пропозицію об’єкта містобудування, а деякі члени кооперативу взагалі не є мешканцями Чернівців.

Тож, виступаючи в інтересах держави та територіальної громади міста Чернівців, прокурор просив суд скасувати пункт рішення, яким надано дозвіл на складання проекту відведення земельної ділянки.

Позовні вимоги задоволені у повному обсязі. Про це повідомив прес-секретар прокурора м.Чернівців Роман Маренін. 

1


КОМЕНТАРІ (2)

Хто приймав заяву, хто порушив Закон, хто буде відповідати за порушення норм ЗАКОНУ. Чи по Райкіну : шили піджак МИ , МИ і відповідайте. 

Кому потрібна така рада , котра в сотий раз порушує ЗАКОН !

ПЕРЕВИБОРИ !!!!!!!!!!

avatar

???

17 грудня 2013 22:13

Пофамільно хто голоуван за дане рішення.

avatar

Адміну

17 грудня 2013 23:12