Чернівецькі УДАРівці - Януковичу: Щоб ти жив на одну пенсію! По закону

Чернівецькі УДАРівці - Януковичу: Щоб ти жив на одну пенсію! По закону

15.10.2013, 20:47

15 жовтня відбулася прес-конференція заступника голови Чернівецької обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Олександра Шкурідіна та члена Ради Чернівецької обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»  Григорія Тіміша.

Тема прес-конференції - «Чому влада заблокувала ініціативну УДАРу щодо скасування VIP-пенсій для чиновників».

 Олександр Шкурідін: «Зараз у пенсійній сфері сформувалася недолуга ситуація: влада підняла пенсій вік в Україні, а пенсії залишилися мізерними. Середній розмір пенсії для простих людей складає приблизно від 900 до 1200 гривень, а у суддів і прокурорів сума близька до 7 тисяч. У чиновників вищого рівня пенсія сягає 15-ти тисяч. Тому існуючапенсійна система не має права на подальше існування.

Партія «УДАР Віталія Кличка» вирішила зробити перший крок до встановлення соціальної справедливості. В нашому законопроекті було передбачено переведення пенсій Президента України, народних депутатів України та членів уряду на загальну систему пенсійного страхування, згідно єдиного Закону про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування. Тобто таким  самим чином, які для 90% наших українських громадян».

    Григорій Тіміш: «У середу Верховна Рада України могла прийняти історичне і правильне рішення щодо скасування  несправедливої пенсійної системи для чиновників.Цього не сталося через антинародну позицію Партії Регіонів та деяких мажоритарників. Проте, така ситуація влаштовує ПР, тому вони й відмовились підтримати опозиційний законопроект, який передбачає скасування несправедливих пенсійних привілеїв для депутатів, урядовців та інших високопосадовців.

Відмова скасувати власні пенсійні привілеї свідчить про те, що нинішня влада й надалі не збирається працювати в інтересах громадян України, а лише паразитувати на ресурсах країни».

Найближчим часом Партія «УДАР Віталія Кличка» планує повторно зареєструвати новий законопроект щодо соціальної справедливості в пенсійному забезпеченні та встановленні єдиних принципів нарахування пенсій.

Фото надане прес-службою Чернівецької обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», відео газети "Час"

1


КОМЕНТАРІ (3)

Конференція була повністтю проїгнорована журналістами, окрім мінімальної присутності не було надано жодного запитання доповідачам. Не все так добре в Датському королівстві.

avatar

15 жовтня 2013 21:24

А я чув, що в проекті закону, який так піарить Удар взагалі не згадано про обмеження пенсії президента. Товариші грають в подвійні ігри. Нехай опублікують витяг, де в законі про це написано?

avatar

15 жовтня 2013 21:37

Не маю жодного відношення до УДАРу )))
Але:

2) Доповнити статтю 11 закону пунктом 20 такого змісту:  

«20) Президент України, члени Кабінету Міністрів України, народні депутати України.»

Відкриваємо закон Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування:

Стаття 11. Особи, які підлягають загальнообов'язковому 

                державному пенсійному страхуванню 

     Загальнообов'язковому державному    пенсійному    страхуванню 

підлягають: сюди мав би входити наш гарант )))

 

 

 

avatar

S.N.

16 жовтня 2013 00:19