Чернівці приймають Чемпіонат України з автокросу

Чернівці приймають Чемпіонат України з автокросу

25.05.2013, 03:25

         8 та 9 червня ц.р. у Чернівцях на трасі Міжнародного спортивного центру «Суперкрос» (вул. Руська, 226-В), відбудеться Чемпіонат України з авто кросу, а також Суперкубок 1600 з автомобільного кросу на легкових та спеціальних кросових автомобілях (СКА) «багі» на Кубок міста Чернівці. Організаторами змагань є Асоціація «Техноспорт» та Буковинська Партнерська Агенція.

Змагання проходитимуть в класах легкових автомобілів – Дивізіон 1 та СКА «багі» – Дивізіон 3, а також на «міні-багі» серед юнаків віком від 5 до 10 років та від 10 до 16 років.

-               На Чемпіонаті України з автокросу братимуть участь й буковинські автоспортсмени, які захищатимуть честь нашого краю, адже проведення змагань у рідному місті має вагоме значення та збільшує шанси буковинських авто спортсменів (яких налічується понад 15) на перемогу, використовуючи фактор рідної траси, – вважає представник Асоціації «Техноспорт» Михайло РОТАР.

Гонки по ґрунтовим та піщаним трасам на легкових та спеціальних кросових автомобілях «багі» цікаві як для вболівальників, так і для учасників змагань. Одних притягують колоритні автомобілі та видовищні заїзди, інших – адреналін та безкомпромісна атмосфера гонки.

 

 

Для додаткової інформації:

Прес-офіс змагань:

Георгій БОДНАРАШ, 0663684345

motocv2013@gmail.com

www.moto.cv.ua

1