Чому Зеленський хоче заховатися від народу за подвійним кільцем охорони? (думка)

Чому Зеленський хоче заховатися від народу за подвійним кільцем охорони? (думка)

10.04.2019, 08:40

Як повідомив радник Міністра внутрішніх справ Іван Варченко, кандидат у президенти Володимир Зеленський звернувся до МВС з приводу надання йому охорони.

У першому турі поліція здійснювала охорону дев'ятьох кандидатів у президенти. Як виявилося - намарно. Але ті, хто балотується, мають право так витрачати бюджетні кошти.

Тепер же, у другому турі, державну поліцейську охорону матиме кандидат Володимир Зеленський.

Про що свідчить таке звернення кандидата, якого, за твердженням ЗМІ, вже охороняють бодігарди Коломойського. Крім того, він користується автомобілями олігарха, і, вірогідно, послугами водіїв.

Можливо, про те, що Володимир Олександрович не довіряє охороні Ігоря Валерійовича, і хоче, щоб за його охороною приглядала ще одна. Також може бути, що ним керує страх не тільки перед журналістами, яких він постійно уникає, а й ще перед кимось. Ще можна припустити, що подвоєний ескорт-сервіс є демонстрацією ще однієї кіношної складової і додатковими понтами.

Цікаво, яку сек'юріті він затребує у разі обрання президентом. До запитів Муаммара Каддафі і його фобій у Зеленського ще є люфти.

 

ДОВІДКОВО:

Кандидат в президенти Володимир Зеленський звернувся до Міністерства внутрішніх справ України щодо надання йому охорони перед другим туром виборів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив радник міністра внутрішніх справ України Іван Варченко на брифінгу в Києві.

«Що стосується взаємодії зі штабами кандидатів, то до першого туру в період агітації ми здійснювали охорону щодо дев’ятьох кандидатів на пост президента України», - зазначив Варченко.

«Наразі про таку охорону звернувся штаб кандидата на пост президента України Зеленського», - додав він.

Як повідомляв УНІАН, повторне голосування на чергових виборах президента України (другий тур) відбудеться 21 квітня 2019 року.

1