День вишиванки цьогоріч організовувати не будуть

День вишиванки цьогоріч організовувати не будуть

05.04.2012, 16:44

Цього року одне із найулюбленіших свят чернівчан – День вишиванки відбудеться 4 травня. За 5 років патріотична акція зуміла широко вийти за стіни факультету історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ імені Юрія Федьковича і стала традиційним загальноміським весняним дійством. П’ять років тому все починалося із кількох десятків студентів, а торік вишиванку одягнула рекордна кількість чернівчан – понад 4 тисячі. Таким чином Чернівці увіковічнилися в Книзі рекордів Гіннеса. Як зазначає ініціатор акції Леся Воронюк, цього року ніяких масштабних заходів та концертів не планується: «Ми просто оголошуємо дату – 4 травня і практично нічого не влаштовуємо. Хочемо показати, що акція живе без організаторів. І це наше найбільше досягнення – здвиг свідомості відбувся».

Також оргкомітет акції висуває на громадське обговорення єдину дату проведення Дня вишиванки на наступні роки, адже і досі не вдалося зафіксувати один день. Оргкомітет наголошує на таких обмеженнях: це має бути навесні робочий день (найкраще четвер), після Великодня (щоб закінчився піст), щоб студенти ще були на парах, щоб свято не припадало на 12 квітня (День космонавтики), 26 квітня (День вшанування чорнобильської трагедії), 1, 2, 9 травня.

Реєстрація закладів-учасників акції – за адресою denvycyvanky@gmail.com. Зареєстровані будуть внесені у основний список тих, хто долучився до акції. Список опублікується у ЗМІ.

Чекаємо на ваші запитання та пропозиції: denvycyvanky@gmail.com

З повагою, оргкомітет

Леся Воронюк

Тамара Марусик

Михайло Павлюк

Олександр Ткачук

Оксана Добржанська

Павло Катеринчук

Оксана Олексюк

Сергій Бостан

http://dus.in.ua/КОМЕНТАРІ (3)

Ну й Фе-харя!

avatar

Фізіогноміст

06 квітня 2012 08:23

"здвиг свідомості" відбувся хібащо у самої лесі й то вже давненько. і ніяка не книга рекордів гіннеса (спробуйте пошукати он-лайн - ніфіга не знайдете), а книга рекордів україни; а це вже, як-то кажуть в одесі, дві великі різниці :)

avatar

Зорій

06 квітня 2012 14:56

Е. ви не праві. Леся вся в матусю: добре знає. куди свідомість здвигати

avatar

До Зорій

06 квітня 2012 16:21