Депутатка Вижницької міської ради Марія Нікітіна запрошує долучатися до команди «Сила Людей»

Депутатка Вижницької міської ради Марія Нікітіна запрошує долучатися до команди «Сила Людей»

26.07.2020, 20:39

Я, Марія Нікітіна, депутатка Вижницької міської ради, голова фракції політичної партії "Сила Людей".

У 2016 році в процесі реформи децентралізації, при створенні об'єднаної територіальної громади, взяла участь у виборчій кампанії і перемогла. Для мене це означало взяти на себе відповідальність та впоратись зі всіма складнощами, які є на шляху до перемоги. Таке моє кредо!

Упродовж депутатської каденції я займалася вирішенням суто соціальних питань, розробкою соціальних програм для покращення якості життя осіб з інвалідністю в Україні.

Я зрозуміла, що відповідальність за впровадження поліпшень лягає не тільки на департамент соцзахисту чи Мінсоцполітики, але і на кожного із нас. Це має бути невід’ємною частиною стратегічного розвиту сучасної країни!

Минулого року, спільно з громадськими організаціями, ми реалізували масштабний проект «Захист прав людини у Чернівецькій області», який включав у себе роботу над створенням доступного середовища у Чернівцях, Вижниці та Сторожинці. Проект передбачав проведення адвокаційних заходів щодо побудови доступної тротуарної мережі у цих містах для людей з інвалідністю та інших маломобільних верств населення. Завдячуючи нашим зусиллям доступними також стали райдержадміністрація, поліклінніка, школи, будинки культури та музей с.Виженка.

Виборчу дільницю, яка була розміщена на другому поверсі районного будинку народної творчості та дозвілля, за моєї ініціативи перенесли на перший поверх будівлі. Це гарний результат для всіх груп населення, які потребують підтримки, оскільки тепер усі, хто побажає, можуть самостійно приходити на дільницю, а не голосувати вдома.

Також спільно з депутатським корпусом та апаратом міської ради організувала роботу соціального таксі у Вижниці для маломобільних груп населення, першого на Буковині, яке вирішує гостру проблему пересування людей із інвалідністю та створює робочі місця для місцевих жителів...

На Буковині з'явилося перше соціальне таксі для людей на візках ...

Чудово розумію, що всі ці мої старання - це тільки початок роботи для вирішення проблеми доступності. Досвід розвинених країн показує, що люди на візках мають почувати себе комфортно, бути повноцінними членами суспільства. Пересвідчилася у цьому особисто, під час поїздки до США, де вивчала досвід цієї країни з вирішення проблем маломобільних верств населення.

Звісно, недоліки є у всіх. Але наше завдання надолужити згаяне в Україні та продовжувати розвиватися, освоюючи нові вершини.

Політична партія "Сила Людей" - не нова. Нашій політичній силі вже 6 років. За час існування ми з низу вгору розвивали  партійну вертикаль, готували  і навчали кандидатів в депутати всіх рівнів, в тому числі на посади міських голів. Велика кількість наших партійців мали нагоду побувати за кордоном, пройти навчання та отримати класифікаційні сертифікати для якісної політичної діяльності.

Сьогодні ми пишаємося чудовим мером-реформатором міста Тростянець  Юрієм Бовою. Те, як він облаштував місцеву лікарню, просто вражає. У наших лавах також молодий, енергійний і дієвий мер  Чорткова Володимир Шматько, якому вдалося залучити закордонних інвесторів для відриття у місті заводів та збільшення робочих місць для його мешканців.

За підтримку та натхнення окремо хочу подякувати Руслану Панчишину, Філіппу Кокошу та іншим членам нашої команди.

Партійці політичної партії «Сила Людей» - це люди, які не стоять на місці, вони постійно розвиваються, беруть участь у міжнародних проектах, європейських програмах обміну досвідом.

Сьогодні Політична партія "СИЛА ЛЮДЕЙ" йде на місцеві вибори! Ми прагнемо покращувати якість життя кожного громадянина, адже найвища цінність - це людина!

Отже, якщо Ви активні, креативні, дієві люди і також прагнете змін. Приєднуйтесь до нас, разом ми зможемо більше!

Сила людей потрібна для створення сильних громад!

Сила людей йде на місцеві вибори!

Всіх бажаючих долучитися до нашої команди, прохання написати мені повідомлення у ФБ

https://www.facebook.com/mariia.nikitina.ua

або телефонуйте мені за номером +380 (96) 904 70 29

Разом ми сила!

#Сила людей 

1