Депутати Чернівецької обласної ради висловлюють співчуття своїй колезі Любові Годнюк у зв'язку зі смертю матері

Депутати Чернівецької обласної ради висловлюють співчуття своїй колезі Любові Годнюк у зв'язку зі смертю матері

21.06.2019, 13:05

З глибоким сумом довідався про важку втрату у родині депутата обласної ради Любові Годнюк: передчасну смерть мами Любові Олексіївни – Лукерії Тодорівни… Від імені депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто щиро співчуваю Любові Олексіївні з приводу цієї втрати. Сумую разом з вами, Любове Олексіївно, прошу у Господа сил для Вас та усієї Вашої родини пройти це нелегке випробування…

Іван Мунтян

Щойно отримали невблаганну звістку, що в нашої колеги-депутата Чернівецької обласної ради Любові Годнюк відійшла у вічність Мама.

- Ще нещодавно ми спільно раділи, що разом з матір'ю вся велика родина Любові Олексіївни 5 травня відзначали 75-літній ювілей найдорожчої у світі людини, а через менш ніж півтора місяця така втрата.

Від депутатів свободівської фракції в обласній раді приношу співчуття Любові Олексіївні і всій скорботній родині через втрату Матері та найріднішої людини. Нехай вічна пам'ять про дорогу серцю людину завжди наповняє добром та життєвою силою всіх навколо...

 Віталій Мельничук

 Депутати фракції Аграрної партії в Чернівецькій обласній раді висловлють співчуття депутату Любові Годнюк в зв'язку зі смертю матері. 

Хай спочиває з Богом...

Чернівецька обласна партійна організація Аграрної партії України

1