Депутати міськради, які звернулися до прокуратури, фактично вимагають для студентів покарання від 8 до 15 років ув’язнення, - Каспрук

Депутати міськради, які звернулися до прокуратури, фактично вимагають для студентів покарання від 8 до 15 років ув’язнення, - Каспрук

20.12.2013, 16:17

Учасників блокування сесійної зали Чернівецької міської ради можуть покарати за статтею 349 Кримінального кодексу України, яка передбачає ув’язнення на термін від восьми до 15 років. Про це molbuk.ua заявив депутат міськради від фракції "За Батьківщину" Олексій Каспрук.

"Вчора я був на допиті в міліції. За заявою 24 депутатів порушено кримінальне провадження – і це, гадаю, перший такий інцидент на теренах Буковини. Стаття 349 Кримінального кодексу "Захоплення представника влади" - це особливо важкий злочин. Санкції цієї статті передбачають позбавлення волі від 8 до 15 років", - повідомив він.

"Депутати, які підписували те звернення до прокурора – Гаєвська, Чесанов та інші, - вказували, що хочуть, щоби покарали організаторів. Водночас, у заяві вони вказують, кого вони вважають організаторами. Але ця стаття не передбачає такого поняття як "організатор". Таким чином, всі ті люди, які були присутніми у сесійній залі – які проходять згідно тієї заяви як "молоді люди" чи "група невідомих людей", можуть бути покарані. Тобто, депутати, які зверталися до прокуратури фактично вимагають для них усіх покарання від 8 до 15 років ув’язнення", - додав Олексій Каспрук.

"Після цього жахливо дивитися на окремих депутатів міськради, які їдуть на Євромайдан фотографуватися, або передають продукти – напевно, спокутуючи свою провину. Я переконаний, що ця рада має бути якомога швидше розпущена", - сказав депутат.

Нагадаємо, раніше 24 депутати Чернівецької міської ради написали звернення до прокурора області з проханням покарати організаторів блокування сесійної зали міськради. Прокуратура розпочала кримінальне провадження.

molbuk.ua

Раніше ми повідомляли: 

Біси рідного міста

1


КОМЕНТАРІ (5)

Ну, що, Олексій, очко вже жим-жим....?

avatar

М

20 грудня 2013 15:49

Це не депутати!  Це вороги українського народу!   Фамілії запроданців на кожний паркан - хай люди знають!!!

avatar

ЧЕ

20 грудня 2013 19:11

тебе нужны фамилии врагов всех черновчан? Пожалуйста: клан Яценюка :  Бурбак, Каспрук,Ватаманюк,Лазарев,Прозоровский,Юлик,Козлова,Кривич...

Всех за грати,Козлову в психушку.

avatar

к ЧЕ

20 грудня 2013 19:20

Студентам дійсно потрібно будувати в своїх вишах Європейский рівень навчання, і виявляти викладачів-хабарників, які сесії називають "жнивами". О це буде дійсно вклад в європейскість нашого міста. Це буде справжня революція, а саме добре вчитися і не давати викладачам хабарі!!!

avatar

Чернівчанин

21 грудня 2013 01:23

На ЦЕ їм сміливості забракне. Бо ж стадом для ЦЬОГО ніколи не зберуться, а поодинці вони не мастаки воювати

avatar

Чернівчанину

21 грудня 2013 09:01