Депутати збільшили обсяг асигнувань для реалізації інфраструктурних проектів УКБ Чернівецької ОДА на 33 млн грн

Депутати збільшили обсяг асигнувань для реалізації інфраструктурних проектів УКБ Чернівецької ОДА на 33 млн грн

13.09.2017, 19:45

Пленарне засідання 15-ї позачергової сесії Чернівецької обласної ради VII скликання відбулося під головуванням керівника крайової представницької влади Івана Мунтяна сьогодні, 13 вересня. Так, депутати внесли зміни до обласного бюджету на 2017 рік, затвердили Регіональну програму боротьби з онкологічними захворюваннями на 2017-2019 роки, розглянули хід виконання Комплексної програми «Власний дім» на 2016-2010 роки та Комплексної програми з хорони навколишнього природного середовища «Екологія» у Чернівецькій області на 2016-2018 роки. Учасники пленарного засідання також внесли зміни до Положення про обласний фонд охорони навколишнього природного середовища та прийняли рішення з актуальних питань життєдіяльності територіальних громад Чернівецької області.

Зокрема, відповідними рішеннями сесії обласної ради призначено керівників низки обласних комунальних установ та закладів медичної сфери. Так, головним лікарем ОКУ «Чернівецький обласний клінічний онкологічний диспансер» призначено кандидата медичних наук Тащука Іллю Вікторовича. Посаду головного лікаря комунальної установи «Чернівецька обласна консультативна стоматологічна пікніка» посів депутат обласної ради Пріску Валентин Вікторович. ОКУ «Чернівецький обласний центр служби крові» очолила Анжеліка Володимирівна Каланча. Головним лікарем комунальної медичної установи «Обласний центр здоров’я» призначено Андрія Миколайовича Попадюка. Директором обласної науково-медичної бібліотеки стала Лариса Траянівна Нікоріч.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бурбак запропонував облраді підтримати ініціативу "Народного Фронту" щодо капітального ремонту дороги Чернівці-Хмельницький-Вінниця

Відповідно до рішення 15-ї сесії Чернівецької обласної ради від 13 вересня 2017 року «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік» збільшено обсяг асигнувань для реалізації інфраструктурних проектів управлінню капітального будівництва Чернівецької обласної державної адміністрації на майже 33,5 млн. грн.

Так, на реконструкцію та поточний ремонт автомобільних шляхів загального користування державного значення спрямовано понад 7 млн. грн., на ремонт п’ятикілометрового відтинку дороги Р-62 «Підзахаричі-Розтоки» – 5 млн. грн. 100 тис. грн. спрямовано на співфінансування капітального ремонту будівлі загальноосвітньої школи в селі Кадубівці на Заставнівщині, майже 140 тис. грн. надано на капітальний ремонт приміщення Подвір’ївського дитячого дошкільного закладу Новоселицького району.

Також 13 млн. грн. спямовано на реконструкцію будівель обласного перинатального центру, 6 млн. грн. – на спорудження загальноосвітньої школи в селі Йорданешти Глибоцького району, 1 млн. грн. – на реконструкцію та добудову шкільного приміщення в селі Горішні Шерівці та 1,2 млн. грн. – на капітальний ремонт покрівлі приміщення сільського центру дозвілля в селі Веренчанка Заставнівського району.
 
Участь у роботі пленарного засідання 15-ї позачергової сесії Чернівецької обласної ради взяли народні депутати України Максим Бурбак та Іван Рибак.

 Джерело: Прес-служба обласної ради

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.