Держава втрачає ліс. Прокуратура переконана у незаконності рішення Чернівецької облради

Держава втрачає ліс. Прокуратура переконана у незаконності рішення Чернівецької облради

12.09.2017, 13:49

Прокуратура Чернівецької області звернулася до Господарського суду Києва. 

Обласна прокуратура наполягає на незаконності та вимагає скасувати рішення ІІ сесії Чернівецької обласної ради VІІ скликання від 25.12.2015 № 28-2/15 «Про скасування рішення 11-ї сесії Чернівецької обласної ради ХХІІІ скликання від 06.06.2000 № 68-11/2000 «"Про впорядкування користування землями лісового фонду системи агропромислового комплексу області" із усіма змінами та доповненнями».

У 2000-му році Чернівецька облрада затвердила рішення "Про впорядкування користування землями лісового фонду системи агропромислового комплексу області".

Так, землі лісового фонду агропромислового комплексу загальною площею 66,7 тис. га надали у постійне користування спеціалізованим лісогосподарським підприємствам, створеним на базі міжгосподарських лісгоспів та лісництв для ведення лісового господарства. Окремі державні лісогосподарські підприємства отримали акти на постійне користування землею.

А у 2015-му році депутати Чернівецької обласної ради вирішили скасувати це рішення. Прокуратура вважає, що таке рішення могло бути скасоване лише у судовому порядку. 

Щоб попередити незаконне вилучення із державної власності та користування лісогосподарських підприємств земельних ділянок лісогосподарського призначення, прокуратура звернулась до господарського суду м. Києва з позовом про визнання недійсним та скасування рішення Чернівецької обласної ради від 25.12.2015  № 28-2/15. Участь у розгляді справи забезпечуватиме прокуратура м. Києва. Раніше суд апеляційної інстанції погодився з доводами про незаконність розпорядження Чернівецької облдержадміністрації та 07.09.2017 прийняв рішення про його скасування.

Джерело: прес-служба прокуратури Чернівецької області та http://acc.cv.ua/

1


КОМЕНТАРІ (1)

Світлана ІСАЧЕНКО ваш вихід, ваш зірковий час. Все що від мене залежало я вже зробив.

avatar

М. Гайничеру

12 вересня 2017 15:57

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.