Екс-регіонал Унгурян заперечив свій стосунок до партії Зеленського на Буковині, а Кобевко наполягає, що новий “смотрящий” - Ілля Павлюк

Екс-регіонал Унгурян заперечив свій стосунок до партії Зеленського на Буковині, а Кобевко наполягає, що новий “смотрящий” - Ілля Павлюк

24.06.2019, 11:22

Колишній голова Кіцманської РДА часів Партії регіонів Олег Унгурян заперечив інформацію про свій стосунок до керівництва обласного осередку політичної партії "Слуга народу".

Про це він повідомив у коментарі кореспонденту molbuk.ua.

Зокрема, Унгурян сказав, що нині він займається бізнесом у Польщі, і найближчим часом повертатися в політику не планує.

"Я симпатизую Зеленському. Навіть бачу можливість повернутися з Польщі разом із родиною, коли відбудуться парламентські вибори, і умови в країні стануть такими, що дадуть можливість всім працювати. Але я політикою не займаюся, наразі до жодної із партій відношення не маю", – сказав Унгурян.

Олег Унгурян заперечив інформацію про те, що наступним головою Чернівецької ОДА можуть призначити його.

"Це робиться хіба для того, щоб нашкодити президенту. Я сто відсотків не планую і не буду працювати, як мінімум, найближчі пару років у органах державної влади чи самоврядування. У мене достатньо успішний бізнес у Польщі, який потребує моєї участі. Зараз я в Україні виключно в очікуванні на оформлення документів у візовому центрі", – сказав Олег Унгурян.

Він вважає, що наступним головою Чернівецької ОДА має бути "сто відсотків людина із партії "Слуга народу", а не якісь-там з не відомих причин придумані особистості".

Раніше місцеві ЗМІ поширювали інформацію про те, що Унгурян є одним з неформальних керівників обласного осередку "Слуги народу".

Як відомо, у період Революції гідності Олег Унгурян був прихильником "Антимайдану", в якому він брав безпосередню участь. Після Майдану він заявляв, що не заперечує своє повернення до влади у майбутньому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чотирьох чернівецьких кандидатів від "Слуги народу" відібрали з-поміж багатьох претендентів після ретельної перевірки, а Другановський сам відмовився балотуватися

 Щоденно про злободенне: У Чернівцях новий “смотрящий” – Ілля Павлюк

Ще не було виборів, а вже змінився “смотрящий”. Коли виграли регіонали “смотрящим” був Василь Продан.

Після Революції виграли фронтовики і “смотрящим” став Максим Бурбак.

А тепер ще не встигли програти регіоналам, фронтовикам, порошенківцям, а вже свої кадри тут розставляє Ілля Павлюк.

Хто вони ці кадри?!

Слухайте! Думай-ТЕ!

Джерело: molbuk.ua та http://chas.cv.ua/

1