Федорук зізнався у любові до видовищних спортивних змагань і згадав, як крутив перші в Чернівцях дискотеки на Гравітоні

Федорук зізнався у любові до видовищних спортивних змагань і згадав, як крутив перші в Чернівцях дискотеки на Гравітоні

30.06.2019, 21:47

Напередодні та у День молоді народний депутат України Микола Федорук зізнався, що завжди був прихильником видовищних спортивних змагань.

- Змагальний дух, здорова конкуренція, драйвова атмосфера - це ті речі, які захоплюють, вражають. Таке дійство знову в Чернівцях. У міжнародному спортивному центрі «Суперкрос» (вулиця Руська, 226 В) відбувається етап відкритого чемпіонату України з автокросу. Участь у ньому беруть найкращі пілоти з п’яти країн. Рев двигунів, рух, швидкість, звичайні легковики,спеціальні кросові автомобілі багі з відкритими колесами і просторовою рамою - такі гучні заходи додають затишному та спокійному місту шарму мужності. Бережімо Чернівці! Їхню архітектуру, культуру та історію. Розвиваймо нові традиції, - поділився враженнями і думками від побаченого на змаганнях Микола Федорук. 

СвÑ?Ñ?лина вÑ?д Ð?иколи ФедоÑ?Ñ?ка.

А вже сьогодні згадав як колись у далекому 1977 році був діджеєм на першій в Чернівцях дискотеці - на Гравітоні, в диско-клубі «Квадротон».

- Так – так. Знаю, що серед моїх друзів є ті, хто пам’ятають, а от фото на згадку, на жаль, не збереглось. Натомість є спогади і ті неймовірні відчуття! 

- Вітер змін серед радянських буднів. Відтоді я постійно намагають вносити зміни там, де працюю. Коли був мером Чернівців – ми оновлювали наше місто, воно стало привабливим, затишним і європейським. Тепер, у Верховній Раді, я працюю над реформою децентралізації, щоб кожна громада мала повноваження і гроші для розвитку. Щоб молодь не виїжджала з країни, а могла себе реалізувати в будь-якому куточку України.

- Я вірю в нашу молодь і хочу побажати молодим людям завжди прагнути до вершин і досягати їх. Не бійтеся, будьте мужніми і сміливими! Розвивайте свою батьківщину! З Днем молоді, 610-річні Чернівці! - побажав Микола Федорук. 

PS: До речі, якщо хтось знайде моє фото з дискотеки на Квадротоні – надсилайте мені. Обов’язково виставлю сюди.

1