Трьох фігурантів гучного скандалу на Путильщині з хабарем у 500 тисяч доларів посадили під домашній арешт

Трьох фігурантів гучного скандалу на Путильщині з хабарем у 500 тисяч доларів посадили під домашній арешт

20.06.2019, 18:05

Депутату Путильської райради, спеціалісту Усть-Путильської сільської ради та інспектору Путильського відділу поліції, яких підозрюють у вимаганні хабара у 500 тисяч доларів, обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Про це  у коментарі ТРК "Буковина" сказала речниця Державного бюро розслідувань Анжеліка Іванова.

Поліцейського, якого підозрюють, після службового розслідування звільнили з Національної поліції України. Про це каже прес-секретарка ГУ НП у Чернівецькій області Тетяна Андрійчук.

Раніше у Департаменті захисту економіки повідомили, що посадовці органів місцевого самоврядування та поліцейський вимагали у підприємця хабар у півмільйона доларів за виділення в користування землі розміром у більш ніж 100 гектарів на території Путильського району. Підприємець звернувся до правоохоронців. Людей затримали під час отримання ними частини хабара у 200 тисяч доларів.

Начальник Управління захисту економіки Національної поліції у Чернівецькій області Іван Тичина нам у коментарі казав, трьох фігурантів цієї справи взяли під варту до рішення суду. Ще одному в.о. голови одного з ОТГ Путильського району висунули підозру про вчинення кримінального правопорушення.

Ми з'ясували, що в.о. голови ОТГ, яку підзрюють в цьому - в.о. голови Усть-Путильської ОТГ Наталія Фрей. Нам у коментарі вона сказала, в неї вдома проводили обшуки, коли вона була за кордоном. З часу повернення на роботу жоден представник правоохоронних органів з нею не спілкувався.

1