Флешмоб на підтримку Чемпіонату світу з мотокросу в Чернівцях

Флешмоб на підтримку Чемпіонату світу з мотокросу в Чернівцях

13.05.2013, 17:56

15 травня о 17-00 Соборна площа міста Чернівці гостює яскравий флешмоб на підтримку Чемпіонату світу з мотокросу на мотоциклах з колясками, який відбудеться 18-19 травня на базі міжнародного спортивного центру «Техноспорт», що по вул. Руська 226-В.

Організатори обіцяють непересічне видовище мотокросменів на залізних конях, виступ Школи танців «Dance Avenue», колективу «Diva Dance» та найпопулярніших PJ міста, імпровізоване диско від DJ R.Schraiber та коментар шоумена Богдана Ластівки, відбудеться фотосесія моделей Чернівецького провідного модельного агенства “Show Time” , а незабутні миті збережуть фотографи від «Геометрії». 

Чемпіонат світу за участі команд з 15 країн – це важлива подія не тільки для Черівців та Буковини, але й для України ? переконаний співорганізатор змагань, голова Буковинської партнерської агенції (БПА) Арсеній Анциперов – адже вдкриває наше місто, край, державу усьому світу. Флешмоб має на меті привернути увагу загалу до цієї події, а молоді люди продемонструють вміння та бажання об’єднатись заради здорового способу життя, підтримки та розвитку спорту.

Для додаткової інформації:   прес-офіцер Георгій БОДНАРАШ, 066-368-43-45,  

Website: www.moto.cv.ua

Е-пошта: motocv2013@gmail.com

1