Фрагменти бюджету: гроші на окремо взяту виборчу кампанію

Фрагменти бюджету: гроші на окремо взяту виборчу кампанію

14.10.2012, 02:37

Святослав Вишинський
Блогова мережа «ВКурсі»

Пересічний виборець не задається цим питанням, однак усе ж буває корисно задуматись, звідки у «звичайного чиновника» в окремо взятому місті — гроші на окремо взяту виборчу кампанію? Якщо комусь цікаво: місячна вартість одного білборда в Чернівцях — від 3 тис. грн., ціна «шпальто-джинси» у великій місцевій газеті — близько 10 тис. грн., а гонорар артисту на концерті-агітації — стартує від 20 тис. дол. за «сеанс». І це тільки фрагменти бюджету. Схоже на відкладені «сімейні заощадження», чи не так? Зрештою, не проблема, що фінанси звідкись беруться — проблема в тому, з яких джерел і куди вони потім повернуться. Звісно, з відсотками.

Для порівняння:

Карикатура: Юлія Червенюк, блогова мережа «ВКурсі»

1


КОМЕНТАРІ (6)

когда налоги наконец заплатишь , дятел?!. Хватит бухать -ЗАПЛАТИ НАЛОГИ и СПИ СПОКОЙНО !!!

avatar

С.Лазарев - Бурбачку младшему

13 жовтня 2012 23:35

Чернівцям треба витримати ще два тижні, а потім дружно сказати Михайлішину вкупі з Проданом, Руснаком, Біликом і іншими шавками регіоналів:"Ты кто такой? Давай до свиданья!"

avatar

Гуцул

14 жовтня 2012 11:51

Я на чашці, я на ручці.

Я - у Центрі, на Клокучці.

І кругом, і завжди Я,

Всюди мордочка Моя.

 

Я  у газеті, в бюлетені,

Вмію  ботать Я по фені.

Я іду в Верховну Раду,

Маю Фірташа пораду.

avatar

Небайдужий

14 жовтня 2012 21:42

                                                               Чернівчанин!!!

Нехай не здригнеться твоя рука.

Голосуй за Батьківщину, за Федорука.

Не дай регіонам пройти у владу,

Віддай голос за народну раду.

avatar

123

14 жовтня 2012 21:44

а просто бандит, который ради выгоды не станет ни за чем!!! рвите, вас же никто не остановит, вам же врать в лицо-ничего не стоит!!!! Только успейте, еще немного, и смотрите,народ (не те,кто вам оды хвалебные пишет в интернете, и не те,кто за рейтингом ваших позорных матерных роликов следит), а большинство, уставших от вашего грабежа и киченья бычества, жаждущих перемен, попрет, и валить надо либо вообще со страны ,благо  за 17 лет себе штаб-квартирки-то выстроили,либо за решетку -тоже не беда, купите себе ВИП-камеру,как эта сучь с косой! Не раздражайте уже людей своей наглостью, беспонтовые нелюди!!!

avatar

юлия

09 листопада 2012 23:32

Увы, часть моего комментария- съелась!!! Но хочу сказать этим словоблудам за Трухамича- нам-то,простым людям, не зазаорно выражаться и коверкать ваши фамилии .а вот то,что вы себе позволили и грязью лить,и подкупать, и материться на людей- это ваше лицоо!!!  жаль,что вы-то,хоть орете о своей честности,но всегда замаскированы!!! А я хотела бы увидеть ваши рожи, когда кара Божья вас уже настигнет! Смейтесь-смейтесь, я не заучка и не фанатка, а просто верю и чувствую! Жируете на нашей крови! Найдете свое рано или поздно! кровожадные, алчные, убийцы (типа маскаля) и душегубы!!!

avatar

Юлия

09 листопада 2012 23:39