Галиць обманює, м’яко кажучи

Галиць обманює, м’яко кажучи

25.04.2012, 16:11

Нагадаємо, що 19 квітня 2012 року на телеканалі ТВА в програмі «Політична кухня» з Василем Забродським брав участь міський голова Новодністровська Руслан Панчишин.

Програма транслювалася в прямому ефірі і в студію зателефонував перший заступник голови Чернівецької ОДА Георгій Галиць. Під час свого телефонного дзвінка він повідомив, що Жовківський районний суд Львіської області 19.04.2012 року прийняв рішення про демонтаж пам’ятника Т.Шевченка в м.Новодністровську, який встановив мер. На що мер відповів йому, що він м"яко кажучи, обманює і такого рішення немає.

Адже 23.04.2012 року Жовківський районний суд надав відповідь і підтвердив те, що 19 квітня судом насправді не приймалося ніякого рішення щодо демонтажу пам'ятника Т.Шевченка .

Невже перший заступник голови ОДА Г.Галиць в прямому ефірі говорив неправду мешканцям Чернівецької області? Ми не думаємо, що він свідомо обманював. Напевне не володів правдивою інформацією.

Тому надаємо відповідь суду.Отож, Галиць має вже правдиву інформацію. Міг би й вибачитися за несвідомий обман. Чекаємо...

Джерело: chas.cv.ua

1


КОМЕНТАРІ (1)

Нащо йому вибачатись? Ці хлопці не звикли ні перед ким вибачатись. Їхня стратегія цілком очевидна. "Ляпнути" брехню, а потім як вже буде. Це як той анекдот. Про Мойшину дочку, якої в нього немає.

avatar

Олег

25 квітня 2012 15:18