Галиць підтвердив інформацію 'BukNEWS'

Галиць підтвердив інформацію "BukNEWS"

15.03.2012, 19:14

Голову Чернівецької обласної ради оберуть 16 березня під час сесії ради. Ним стане нинішній заступник голови Чернівецької ОДА Михайло Гайнічеру (на фото). Впевненість у цьому висловив керівник фракції Партії регіонів в облраді Георгій Галиць. “Я обіцяв, що ми визначимося, і після 15 лютого оберемо голову обласної ради, - запевнив він.

На запитання, чому більшість в облраді зупинилася саме на кандидатурі Михайла Гайнічеру, адже розглядалися і інші кандидатури, пан Галиць відповів:

- Посада голови облради передбачає, щоби її посідала людина з достатнім життєвим і управлінським досвідом. Михайло Іванович цим володіє. Загалом в чому полягає робота з депутатами? Знайти можливість говорити з усіма - це обов’язок голови обласної ради. Михайло Іванович, зокрема і як колишній дипломат, бо він двічі очолював торгово-економічну місію в посольстві України в Румунії, досить комунікабельна людина. Він знаходить спільну мову з усіма. Він депутат трьох скликань обласної ради. Я проводив консультації з депутатами всіх фракції. І це кандидатура, яка не викликала заперечень у тих, з ким я говорив. На відміну від інших кандидатур. І я впевнений, що ми його оберемо спокійно, консолідовано і з достатньою кількістю голосів.

Чи набере кандидатура більшості 4/5 голосів депутатів, як планував колись Георгій Галиць, нині він оцінювати не береться.

- Не знаю, чи буде Бурбак (голова фракції “Фронт змін” -авт) з компанією висувати свою кандидатуру... Якщо будуть, то очевидно, що їхня кандидатура теж голосів 25-27 набере. Все буде залежати від явки депутатів, бо є хворі люди, є у відрядженнях. Але те, що голосування буде результативним, сумнівів немає.

У разі якщо кандидатура 61-річного Михайла Гайнічеру набере достатню кількість голосів депутатів, він облишить свою посаду в облдержадміністрації.

Джерело molbuk.ua

Веб-сайт зображення: bukinfo.com.ua

Кілька годин тому на погоджувальній раді голова фракції партії регіонів (колишній рухівець) Георгій Галиць оголосив узгоджену серед регіоналів кандидатуру на голову Чернівецької облради.

Це заступник голови Чернівецької ОДА Михайло Гайнічеру. Кажуть, що це єдина кандидатура, котра задовольнила і первинних, і вторинних регіоналів. Більше того, Михайло Гайнічеру задовольняє і есдеків. Як з’ясувалося, він ще з 2001 року перебував у лавах партії СДПУ(о).

Якщо все буде так, як собі задумали есдеки, то уже 16 березня Михайло Гайнічеру стане головою Чернівецької обласної ради.

Подейкують, що проти цього не виступає й Михайло Жар (отець Лонгін), і румунська сигуранца, і російська ФСБ, і навіть українська СБУ.

Отож Михайло Гайнічеру може бути головою обласної ради. Його обранням у Чернівецькій області закінчиться ера первинних регіоналів і почнеться активна фаза відродження на раменах партії регіонів колись спочилої у Бозі СДПУ(о). правду казав Михайло Папієв: «Колишніх есдеків не буває». Есдек або є, або його ніколи не було. Отож у Чернівецькій області есдеки є. Вони сьогодні при владі на посадах ОДА. А від п’ятниці будуть обіймати посади і в обласній раді. Якщо це так, то на Буковині нема навіть з кого питати про справи. Регіонали вдаду без бою здали владу есдекам. А есдеків нібито й нема.

Ось така от веремія відбувається у нас. Франц Федорович напередодні голосування за Гайнічеру повідомив редакцію, що депутати обласної ради не будуть сподоблятися депутатам міської ради. Вони не будуть у бюлетенях мати своє клеймо чи тавро і не стануть політичною худобою, а поставлять «галочки» чи «хрестики» навпроти прізвища, яке визначить фракція партії регіонів на вибори голови обласної ради. Чи буде це Михайло Гайнічеру чи хто-небудь інший – покаже «Час».

Джерело: www.chas.cv.ua

Ще 13 березня, нагадаємо, BukNEWS повідомив:

Новим головою Чернівецької обласної ради 16 березня стане Михайло Гайнічеру?
13.03.2012, 10:37

Чернівецька обласна рада 16 березня запланувала провести дві сесії. Так на 10.00 16 березня призначено друге пленарне засідання 8-ї сесії Чернівецької обласної ради шостого скликання. На нього виносяться питання, які не були розглянуті на першому пленарному засіданні — а саме обрання голови обласної ради. Згідно з наявною в BukNEWS інформацією, 16 березня провладна депутатська більшість обласної спробує обрати на цю посаду чинного заступника голови Чернівецької ОДА Михайла Гайнічеру. Серед можливих претендентів на посаду голови облради, з-поміж багатьох інших, ім'я Михайла Гайнічеру ще в грудні озвучив перший заступник губернатора Григорій Галиць. Трапилося це під час його ефіру в програмі „Суть речей” на Станція ФМ. (Ще донедавно, нагадаємо, фаворитом перегонів за це крісло називали Михайла Березовського. Проте добро на його призначення нібито не дав отець Лонгін (Михайло Жар). Через те, що М.Березовський нібито є греко-католиком).

У прес-службі обласної ради пояснили, що дві сесії на один день призначено через необхідність дотримання чинного законодавства. Зокрема, необхідно розглянути питання, які було внесено до порядку денного 8-ї сесії, але не розглянуто на першому пленарному засіданні. Водночас виникла потреба затвердити кілька питань, які процедурно не можна внести до порядку денного 8-ї сесії.

Нагадаємо, перше пленарне засідання 8-ї сесії відбулося 24 грудня 2011 року. На ньому було затверджено бюджет області на 2012 рік. Сесія також супроводжувалася скандалом — депутати від більшості не дали виступити з трибуни народному депутату України Геннадію Москалю.

Нині на розгляді в Чернівецькому адіністративному суді перебуває справа за позовом депутата облради, голови фракції "Фронт Змін" Максима Бурбака до Чернівецької обласної ради. Опозиційні депутати вимагають обрати голову обласної ради та скасувати рішення про прийняття обласного бюджету на 2012 рік. Справу продовжать розглядати 26-го березня.

Михайло Гайнічеру народився 23 жовтня 1950 у селі Волока, Глибоцького району, Чернівецької області, 1972 року закінчив Чернівецький державний університет, прикладна математика

1967 - 1972 студент Чернівецького державного університету
1972 - 1991 старший технік, інженер, старший інженер, старший науковий співробітник, завідуючий лабораторією, завідуючий відділом, заступник директора по науковій роботі Чернівецького філіалу Київського інституту автоматики
1991 - 1994 заступник голови Чернівецького облвиконкому
1994 - 1998 керівник торгівельно-економічної місії у складі Посольства України в Румунії Міністерства зовнішніх економічних зв’язків України
1998 - 1999 заступник генерального директора ТОВ “Мироно”, м. Чернівці
1999 - 2003 генеральний директор приватного виробничо-комерційного підприємства “Інтер-А”, ТОВ “Інтера”, м.Чернівці
2003 - заступник керуючого-начальник відділу розвитку бізнесу Чернівецької філії ТОВ “Укрпромбанк”, м.Чернівці
2003 - 2005 заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації
2005 - 2006 старший співробітник наукового центру “Екоресурс”
2006 - 2010 керівник торговельно-економічної місії у складі Посольства України в Румунії
З 04.2010 - заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації

Член Партії регіонів з 2005 року, Депутат Чернівецької облради від ПР

Кандидат технічних наук (1980р.), автор 45 наукових праць у галузі автоматизації переробки інформації.

Одружений: дружина Олександра Іванівна (1949 р.н.) – менеджер. Дві дочки - Олена (1971 р.н) і Наталія (1971 р.н) - менеджери.

Веб-сайт зображення: bukpravda.cv.uaКОМЕНТАРІ (1)

Дуже важливо що не заперечує Михайло Жар (отець Лонгін),

Кінець світу, отці займаються політикою..........

avatar

Уважний читач

15 березня 2012 19:15