Галицю необхідно частіше читати статистику свого регіону, а не поширювати істеричні заяви, - Москаль

Галицю необхідно частіше читати статистику свого регіону, а не поширювати істеричні заяви, - Москаль

23.05.2012, 17:25

– Усі опубліковані мною статистичні дані взяті з підготовленого Головним Управлінням статистики в Чернівецькій області Статистичного бюлетеня “Економічне і соціальне становище Чернівецької області”, – заявляє народний депутат Геннадій Москаль. – У підтвердження надаю широкому загалу для ознайомлення заскановану сторінку з бюлетеня, де чорним по білому вказана заборгованість із виплати заробітної плати за видами економічної діяльності станом на 1 квітня цього року.

Будь-який журналіст може перевірити достовірність наведених даних, скориставшись Законом “Про доступ до публічної інформації” й відправивши інформаційний запит у Головне Управління статистики Чернівецької області.

Тому раджу пану Галицю частіше читати статистику свого регіону, а не поширювати істеричні заяви. До речі, той факт, що заступник голови ОДА висловив сумнів тільки щодо правдивості заборгованості з виплати заробітної плати, не промовившись ані словом про поширені мною провальні економічні показники, красномовно свідчить, що він повністю згоден із тим, що “Партія регіонів” угробила економіку області. І намагається компенсувати своє недолуге управління хіба реорганізацією книготорогівлі.

Надаю додаткові відомості зі статистичного бюлетеня про введення в експлуатацію виробничих потужностей за січень-березень 2012 року. Із яких чітко видно, що автомобільних доріг та продуктопроводів на території області за перший квартал зроблено рівно нуль кілометрів!

Вчора, нагадаємо, прес-служба ОДА поширила коментар першого заступника голови Чернівецької ОДА, в якому той спростував заяви нардепа Москаля.

Чергова «сенсаційна» заява народного депутата України Геннадія Москаля про нібито виниклу заборгованість із виплати заробітної плати працівникам освіти області на суму 39,2 млн. гривень не відповідає дійсності. За повідомленням начальника Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Михайла Бауера, станом на 1 квітня в Чернівецькій області заборгованість із заробітної плати в освітній галузі відсутня. 

«Ця чергова «сенсація» від народного обранця Москаля тотожна його попереднім численним голослівним заявам про існування в області епідемії кору, вигаданий намір закрити книгарні та іншим безглуздим твердженням», - сказав перший заступник голови обласної державної адміністрації Георгій Галиць. Статистичні показники заборгованості з виплати заробітної плати належать до найбільш відкритих. Обласна державна адміністрація щомісяця оприлюднює їх з власної ініціативи, називаючи переліки підприємств, їхніх керівників та суми невиплаченої зарплати. За рахунок такої системної роботи заборгованість з виплати заробітної плати в Чернівецькій області знизилася впродовж двох останніх років з 9 млн. грн. до 206 тис. грн. і залишається найнижчою серед всіх регіонів України. Народний депутат Геннадій Москаль мав би знати, що в Україні вже тривалий час взагалі відсутня прострочена заборгованість з виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери, в тому числі й освітянам, а озвучена ним цифра боргів у 39,2 млн. грн. востаннє мала місце в Чернівецькій області 10 років тому.

«Соромно, коли людина, яка двічі призначалася головою облдержадміністрації в різних областях, займала інші високі державні посади, так погано орієнтується в цифрах, або не читає того, що озвучується від її імені», - підсумував Георгій Галиць і висловив подив, що місцеві засоби масової інформації настільки некритично підходять до поширення «сенсаційних» заяв пана Москаля, незважаючи на те, що наведену в них «інформацію» досить легко перевірити і спростувати.

1


КОМЕНТАРІ (4)

Мені встидно. що моїм студентом був Гагиць.

avatar

Пацюркивський

23 травня 2012 14:54

Москаль - старий провокатор! Що то за цифри такі? Де вказано одиницю виміру? Де написано, що 39,2 то мільйонів гривень?

avatar

Чернівчанин

23 травня 2012 14:58

а хто сказав що дані статистичного управління достовірні і їм можна вірити. Ми дуже добре знаємо тактику керовників, які заставляють бухгалтерів скривати факти заборгованості по зарплаті бо влетить по шапці. Якби ревізори перевірили первинні документи та звірили дані обліку зі звітністю то там "куча делов" гарантовано))))))))))

avatar

Пересічний

23 травня 2012 16:16

щось не видно на сканованій сторінці щоб Москаль підправив рік 2002 на 2012. 

avatar

уважний

23 травня 2012 16:24