Герберт Рубінштейн та д-р Адріан Флор з Дюссельдорфа (ФРН)  розкажуть чернівчанам про непростий життєвий шлях своїх родин

Герберт Рубінштейн та д-р Адріан Флор з Дюссельдорфа (ФРН) розкажуть чернівчанам про непростий життєвий шлях своїх родин

12.09.2017, 09:36

13 вересня о 18.00  в приміщенні МЕДІА-ЦЕНТРУ (зала колишнього готелю Belle Vue), вул. О.Кобилянської, 2, 2-й поверх, відбудеться зустріч-спілкування із членами делегації Єврейської громади м. Дюссельдорф (ФРН) під назвою: «Від Пруту до Рейну. Доля чернівецьких євреїв у спогадах очевидців та презентаціях школярів».

 Захід проводиться в рамках проекту «Буковинські пори року», який фінансується Міністерством закордонних справ ФРН й має на меті розкришення культурної та освітньої співпраці між містами Дюссельдорф та Чернівці, а також в рамках співпраці між Чернівецькою гімназією №1 імені Т.Г.Шевченка та Гімназією імені Альберта Ейнштейна м. Дюссельдорф.

 Організаторами заходу виступають: Єврейська громада м. Дюссельдорф, Чернівецький музей історії та культури євреїв Буковини, Єврейська громада Чернівецької області, та Чернівецька гімназія №1 імені Т.Г.Шевченка.

 В заході візьмуть участь члени правління Єврейської громади м. Дюссельдорф, особи з чернівецьким корінням, пани Герберт Рубінштейн та д-р Адріан Флор, які ознайомлять присутність із діяльністю своєї громади,  а також розкажуть про непростий життєвий шлях своїх родин.

 Вчителі та учні Чернівецької гімназії №1 імені Т.Г.Шевченка покажуть присутнім підготовлені ними презентації про довоєнні Чернівці та визначних постатей нашого міста, доля яких пов’язана із м. Дюссельдорф.

 Мова заходу – українська, німецька.

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.