Герман порадить Януковичу відвідати Сторожинець

Герман порадить Януковичу відвідати Сторожинець

26.09.2012, 17:52

Підгір’я із робочим візитом відвідала радник Президента України – Керівник Головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань Адміністрації Президента Віктора Януковича Ганна Герман.

Поважана гостя завітала до Кам’янської ЗОШ І-ІІІст., Сторожинецької центральної районної лікарні, оглянула пологове відділення та поспілкувалася з пацієнтами і представниками медичної еліти регіону. Окрему увагу Ганна Герман звернула на внутрішню капличку пологового відділення, сучасне медичне устаткування та затишні умови для породіль.

«Мені дуже сподобалось ваше місто, невеличке і затишне. Я обов’язково пораджу Президенту навідатись до вас», – зазначила Ганна Герман. Вона також відзначила, що їй особливо приємно те, що впроваджувані у країні медичні реформи вже у повному обсязі діють на теренах невеликого Сторожинецького району.

«Для Віктора Федоровича питання якісного забезпечення пологових відділень має особливе значення. Переконана, йому буде важливо знати, що жителі такого району, як ваш, отримують якісні медичні послуги», – резюмувала радник Президента.

Звертаючись до медичних працівників, Ганна Герман висловила слова подяки за їхню працю, побажала їм і жителям району зберегти мир та злагоду, повагу один до одного, до етнічного та релігійного різноманіття, яке панує на Підгір’ї.

На згадку про зустріч державний та політичний діяч України подарувала працівникам лікарні авторські книжки «Червона атлантида» з пам’ятним підписом.

Голова Сторожинецької районної державної адміністрації Франц Федорович подякував Ганні Герман за візит та висловив переконання, що надійна підтримка очільника держави в усіх питаннях забезпечення життєдіяльності населених пунктів країни відчуватиметься і надалі.

Джерело: bukpravda.cv.ua

1


КОМЕНТАРІ (1)

Краще хай порадить Янук. що при такому зубожінні народу до якого вони довели, сідати на золотий унітаз - це злочин ...
avatar

Зоя

26 вересня 2012 20:08