Голова Чернівецької ОДА скликає терміновий брифінг

Голова Чернівецької ОДА скликає терміновий брифінг

30.07.2020, 09:43

Сьогодні, 30 липня 2020 року, відбувся брифінг голови Чернівецької обласної державної адміністрації Сергія Осачука з приводу затримання керівника одного з департаментів під час отримання хабара в сумі 800 доларів США.

- Недопущення проявів корупційних діянь. Мені здається, що це той посил, з яким я найчастіше звертався до всіх співробітників ОДА. Це те прохання, з яким я кожного тижня щоденно звертаюся до всіх, - наголосив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

Посадовець висловив подяку управлінню стратегічних розслідувань Національної поліції та Державному бюро розслідувань, що вони допомагають виявляти у лавах службовців Чернівецької ОДА тих, хто нехтує довірою людей та законом.

- Наголошую, що в Україні сьогодні настільки розмаїта і ефективна система правоохоронних органів, що ми перебуваємо у форматі такого собі акваріуму, де всі про все знають. А особливо у нашій маленькій області, де будь-яка дія відразу стає надбанням нашого суспільства і жоден службовець не може приховати своїх негідних дій, - додав Сергій Осачук.

Нагадаємо, що один з керівників департаменту ОДА був затриманий у службовому кабінеті під час отримання неправомірної вигоди в сумі 800 доларів США. 

У Чернівецькій обласній державній адміністрації затримали керівника департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА Миколу Харатіна, його підозрюють у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди у розмірі 800 доларів.

Про це кореспонденту molbuk.ua повідомили джерела у правоохоронних органах.

 Джерело: Погляд
1