Головний військовий прокурор України жорстко відреагував на провокативне відео, на якому Румунія анексує Чернівецьку область

Головний військовий прокурор України жорстко відреагував на провокативне відео, на якому Румунія анексує Чернівецьку область

02.06.2019, 16:22

Навіть «травоїдні» можуть захотіти стати «хижаками», якщо ми не захищатимемо свою Державу.

- Довго писати не буду, - прокоментував військовий прокурор України Анатолій Матіос провокативне відео, яке пошири в Ютюб, де Румунія анексує частину України. - Інформую - буквально завтра особисто внесу до Єдиного реєстру досудових розслілувань дані про підготовку (зрозумілими але процесуально не встановленими особами) до вчинення особливо тяжких злочинів, що посягають на територіальну цілісність української держави. 

У зв’язку з викладеними у статті доводами у вівторок проведу нараду з керівництвом МЗС, Генерального штабу та ГУР МОУ, Служби зовнішньої розвідки, а також виконуючим обов`язки голови СБУ. Всі отримають законні доручення у межах кримінального провадження. Українська Держава (хай для когось ніби і слабка) - Є! Ми будемо за неї боротися!

Нагадаємо, у мережі з’явилося пропагандистське відео, про це розповів в Facebook користувач Albert Komari.

Він пояснив, що в Youtube йому попалося дуже дивне відео «з майбутнього» про нібито захоплення Буковини Румунією в 2022 році. У провокаційному і пропагандистському ролику показана ситуація, коли після початку повномасштабної війни Росії на сході і півдні України, румунська влада побачили для себе шанс отримати території Буковини.

Як зазначає автор публікації, для «реалістичності» картинки, її автори навіть вказали місця дислокації підрозділів румунської армії на Буковині.

При цьому автор публікації впевнений, що це відео – ще один елемент російської гібридної агресії для розхитування ситуації в Україні. Він нагадав, що Румунія є членом ЄС і НАТО, і тому просто не може виношувати агресивних планів проти України. Він також упевнений, що англомовне відео було зроблено не в Румунії, а в Росії.

Нагадуємо, Румунія на тристоронній зустрічі міністрів закордонних справ за участю Туреччини і Польщі в Анкарі підтримала членство України і Грузії в НАТО, що сприятиме зміцненню безпеки в Чорноморському регіоні, основи якої підриває своїми діями Росія.

Користувачі соціальних мереж активно коментують цю ситуацію. 

1


КОМЕНТАРІ (4)

А что,этот ушастый буковинский деятель впервые слышит про румынские паспорта,раздаваемые гражданам Украины Румынией?Рвзве непонятно с какой целью они это делают? У меня вопрос- за что мы платим налоги для зарплат этим тунеядцам? Выгнать на хрен!

avatar

Док

02 червня 2019 19:19

Якщо Національний банк України видав монету присвячену унірії -воз,єднанню румунських земель з зображенням чернівецького університету -символу Чернівців, значить в Румунії на державному рівні обстоюють приєднання Чернівецької області - Північної Буковини. НЕ ДОЧЕКАЄТЕСЬ ! ГОЛОВА ЯК В БИКА, А РОЗУМ ЯК У ЗАЙЦЯ !

avatar

Степан

02 червня 2019 22:22

       Я уверен, что у Матиоса либо что-то не впорядке с головой (маловероятная версия), либо это его ответная реакция на подготовленный Указ президента Зеленского о его отставке (вероятная версия).

       Как видно из видеозаписи, это всего лишь предположение о возможнойширокомасштабной войне со стороны России в декабре 2022 года, о чём (кроме даты) уже неоднократно дискутировали (полемизировали) эксперты. И опять же таки, возможномотторжении (а не захвате) Буковины. Чему, кстати, были бы рады румыны, живущие в Черновицкой области и уже давно имеющие гражданство Румынии по полученому румынскому паспорту.  

 

    Геннадий Геков, независимый гражданский активист, правозащитник. Буковинський громадянин ХХI ст., Академія громадянина (095-474-37-54)

avatar

Правозащитник

03 червня 2019 00:23

 

поздно пить боржоми, когда почки отказали
avatar

SЩуро

03 червня 2019 07:47