Хорошковський дав зрозуміти, що допомагатиме Чернівцям, тільки якщо Михайлішин збереже за собою більшість у міськраді?

Хорошковський дав зрозуміти, що допомагатиме Чернівцям, тільки якщо Михайлішин збереже за собою більшість у міськраді?

05.09.2012, 16:11

У рамках візиту на Буковину першого віце – прем’єр міністра України Валерія Хорошковського відбулась його особиста зустріч із секретарем Чернівецької міської ради Віталієм Михайлішиним.

Перед самим вильотом високого гостя з чернівецького аеропорту до Києва посадовці поспілкувалися про подальшу співпрацю Києва та Чернівців та допомогу центральних органів влади у вирішенні нагальних проблем міста.

- Валерію Івановичу, дякую Вам за Ваш візит у наше місто, який був насичений, але плідний. І користуючись нагодою, хочу вам сказати, що ворота нашого міста завжди відкриті для Вас, для Вашого візиту і дуже приємно, що сьогоднішні проблеми міста важливі не тільки для нас самих, як для чернівчан, але і для Уряду, для держави. Ви знаєте, що на сьогоднішній день ми є дотаційною областю, дотаційним містом. Тому проблема розвитку нашого міста, а це і якість доріг, це якість нашої освіти, технічна база наших лікарень теж залежить від держави. Ви знаєте, я хотів би до вас звернутися за підтримкою для співпраці. Ви знаєте, наскільки для нас це важливо, такий зв'язок. Чернівці - Київ. Наш український Уряд, допомога держави нашому місту. Для того, щоб Чернівці були справжнім європейським містом, - сказав Віталій Михайлішин, секретар Чернівецької міської ради, звертаючись до Першого віце-прем'єр-міністра.

- Дякую, я дійсно хотів подякувати за цей візит, він був насичений, ми попрацювали разом з губернатором по відкриттю багатофункціонального ліцею, я думаю, що це дуже хороше започаткування, - відповів  на це Валерій Хорошковський.

- Відносно дотаційності - так, на жаль, сьогодні так побудована бюджетна система, що є достатньо багато дотаційних областей і звичайно, що перш за все потрібна ваша ініціатива, тому якщо маєте команду, якщо маєте більшість у місцевій раді то звертайтесь, ми зі свого боку будемо допомагати.  Причому, як за спеціалізованими програмами, так і безпосередньо у зв'язку із дотаціями, які необхідно виділяти з державного бюджету, - пообіцяв Валерій Хорошковський.

-  Чернівці дуже гарне місто, скажу, що сьогодні зустрічаючись зі студентами ще раз для себе підкреслив, що дійсно Україна багата на красиві місця, а а Чернівці одне з найкращих, безумовно».

За матеріалами mtrk.com.ua  та citi.cv.ua

1