Інга Кейван: ''Митці – люди з іншого тіста''

Інга Кейван: ''Митці – люди з іншого тіста''

23.10.2021, 12:42

У неї чаклунське ім'я і кельтське прізвище, вона пише поетичні книги і лібрето до мюзиклів, викладає студентам і займається піаром. Про своє місто говорить з безмірною любов'ю і мріє про собаку. Вона ніколи не була в Криму, але присвячує йому вірші.

Гість моєї програми "Persona CULT з Гульнарою Поготовою" – поетеса з Чернівців Інга Кейван.Спойлер: вірші Інги хочеться перечитувати знову і знову. Та досить слів! Ви маєте все побачити на власні очі!

Тим часом – традиційні ТОП-5 цитат від Інги Кейван.

"Митець не може залишатися осторонь. Митці – це люди творчого інтелекту і вони мають висловлюватися, вони мають рефлексувати. Це можливість залишити після себе осмислення важливих подій".

"Я для себе відкрила Крим у досить свідомому віці через твори Коцюбинського. Хоча я особисто ніколи там не була".

"Митці – люди з іншого тіста. І їхня "тонкошкірість", як дехто каже, це не слабкість. Це – риса, без якої вони не можуть творити. Це один з їхніх інструментів. І митці потребують більш чутливого ставлення світу".

"Поки людина прагне володарювати над іншим – у ній живе раб. Коли людина стане настільки вільною, що подолає в собі цього раба, вона почне жити інакше".

"У поезії потрібно бути собою і нічого не боятися".

Хочу нагадати: ми за підтримки Українського культурного фонду створюємо цикл з двадцяти програм, у яких говоритимемо про сучасну українську культуру.

Не проґавте нові виходи "Persona CULT з Гульнарою Поготовою".

Я обіцяю, що кожна нова програма буде ще цікавішою!

ГУЛЯ ПОГОТОВА Співвласник Delta Medical. Лікар-кардіолог, Ph.D. Телеведуча, член Editor’s Club УП

Джерело: https://blogs.pravda.com.ua/authors/pogotova/6172b7ab2253f/

1