Іван Мунтян особливо відначив благодійну складову конкурсу жінок-поліцейських «Міс Краса в погонах»

Іван Мунтян особливо відначив благодійну складову конкурсу жінок-поліцейських «Міс Краса в погонах»

23.09.2019, 13:39

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян з приємністю привітав організаторів, учасниць та вболівальників благодійного конкурсу «Краса в погонах» серед жінок-поліцейських.

- Упевнений, що внутрішня сила та непересічна краса конкурсанток не залишила байдужими нікого з глядачів. І ще прекрасніше, що усе дійство творилося не лише задля розваги: особливо приємно, що конкурс також благодійний. Я завжди з великою повагою ставлюся до доброчинців та доброчинної діяльності. Тож щиро вірю, що спільними зусиллями та з Божою допомогою ми наблизимо нашу землячку Марину Гуцуляк до якнайскорішого одужання! Нагадаю, що для неї сьогодні збирали кошти, і кожен охочий також може допомогти Марині та переказати кошти на дороговартісне лікування, - сказав Іван Мунтян. 

Від імені крайової представницької влади, від колег - депутатів Чернівецької обласної ради, та, звісно ж, від себе особисто побажав усім учасницям конкурсу самих лише перемог – у житті, службовій кар’єрі та доброчинності.

Довідково: 

20-го вересня, у Чернівцях вперше відбувся конкурс краси й професійної майстерності серед жінок-поліцейських. За корону переможниці боролися 19 представниць структурних і територіальних підрозділів буковинської поліції.

Ініціатором конкурсу виступило Головне управління Національної поліції в Чернівецькій області. Мета заходу – показати багатогранність жінок-поліцейських, які гармонійно поєднують жіночність, освіченість і високий рівень професіоналізму, а також популяризувати професію поліцейського.

 На відміну від традиційних конкурсів краси, претендентки повинні були продемонструвати не лише свою привабливість під час дефіле, але й пройти тести з професійної підготовки та виконати вправи зі стрільби з пістолета Макарова.

 До складу журі під головуванням начальника ГУНП Анатолія Дмитрієва увійшли очільники обласної та міської влади, а також неодноразовий член журі конкурсів краси Олег Сандуляк.

 За результатами сценічного перевтілення кожна з учасниць отримала спеціальну номінацію. Але найскладніше членам журі було обирати лідерів у головних номінаціях.

 Титул «Міс Поліцейська Чернівців» міський голова Олексій Каспрук вручив Анастасії Коровіній – старшій інспекторці-черговій Управління інформаційно-аналітичної підтримки ГУНП.

 Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян нагородив інспекторку з превентивної комунікації Чернівецького відділу поліції Олесю Бевцик, яка перемогла у номінації «Міс Поліцейська краю».

 Поліцейська сектору реагування патрульної поліції Кельменецького відділу поліції Мар’яна Жизномирська отримала від Чернівецької облдержадміністрації титул «Міс Поліцейська Буковини».

 Переможницею конкурсу та володаркою головного титулу – «Міс Краса в погонах» стала слідча Шевченківського відділення поліції Діана Москалу.

 Окрім цього, під час конкурсу сформувалася ще одна поліцейська сім’я. Одна з конкурсанток – представниця Новоселицького відділення поліції Дана Андроник отримала пропозицію руки та серця. Поліцейська погодилася на пропозицію та запросила всіх присутніх на весілля.

 Упродовж усього конкурсу кожен міг долучитися також і до благородної справи – збору коштів на операцію для 28-річної буковинки Марини Гуцуляк, яка вже 20 років бореться з тяжкою недугою. Всі зібрані кошти поліцейські передали дівчині на оплату складної операції, яка допоможе подолати хворобу.

 Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області
1