Іван Мунтян привітав на благословенній Буковинській землі всесвітньо відомого євангеліста і проповідника Ніккі Круза

Іван Мунтян привітав на благословенній Буковинській землі всесвітньо відомого євангеліста і проповідника Ніккі Круза

25.05.2019, 08:45

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян зустрівся зі всесвітньо відомим євангелістом і проповідником Ніккі Крузом.

- Мав за велику честь від імені обласної ради та від себе особисто привітати на благословенній Буковинській землі всесвітньо відомого євангеліста і проповідника Ніккі Круза, який прибув зі Сполучених Штатів Америки, аби нести Слово Боже нашим краянам. Спілкуючись з Ніккі Крузом, відзначив, що його життєвий шлях надихає та зміцнює віру в Господа Бога мільйонів людей, а пасторська діяльність налаштовує цілі покоління християн на щире та самовіддане служіння Ісусу Христу.

- Наголосив, що його проповіді відомі й у середовищі буковинських євангельських християн. Більше того, ми захоплюємось тим фактом, що Ніккі Круз був одним із засновників традиції проведення національних молитовних сніданків у Сполучених Штатах. Адже ця чудова традиція перейшла не лише в Україну, але й до нас на Буковину Розповів, що минулого року ми провели Перший Буковинський молитовний сніданок.

- Наголосив, що нині світ переживає непрості часи, зокрема й в Україні триває війна з Росією, страждає мирне населення, гинуть невинні люди. Саме тому нині так важливо доносити до людей Слово Боже, Слово яке може об’єднати, Слово, яке може принести мир. Відповідно, висловив переконання у тому візит Ніккі Круза на Україну та до нас на Буковину сприятиме міжконфесійній злагоді та миру як в цілому в державі, так і у регіоні зокрема.

- Щиро подякував Ніккі Крузу за візит та побажав гарних вражень від перебування у столиці нашого краю. Відтак разом помолилися за мир в Україні та єдність нашого народу, попросили у Господа здоров’я, мудрості та добра для всіх українців та буковинців.

Після офіційної зустрічі Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян провів невелику екскурсію для Ніккі Круза колишньою резиденцією Буковинських митрополитів. Розповів про історію цієї фантастичної споруди та показав Мармурову залу, де минулого року відбувся Перший Буковинський молитовний сніданок.

1