Іван Мунтян привітав поліцейських Буковини з прийдешнім професійним святом

Іван Мунтян привітав поліцейських Буковини з прийдешнім професійним святом

29.06.2019, 16:02

Урочистості з нагоди четвертої річниці від дня утворення Національної поліції України та Дня Національної поліції України відбулися сьогодні, 29 червня, в приміщенні Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Ольги Кобилянської. Від імені представницької влади краю керівництво та особовий склад ГУНП в Чернівецькій області з прийдешнім професійним святом привітав голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян.

«Упродовж цих чотирьох років буковинські поліцейські не лише захищали мир і спокій на теренах нашого краю, але й направду здобули заслужений авторитет та щиру повагу людей. Саме завдяки вашій професійній роботі нещодавні президентські вибори відбулися в області демократично. Впевнений, що й позачергові парламентські вибори відбудуться у регіоні в атмосфері суспільної злагоди та спокою. Дякую усім вам за самовіддану службу та захист законних інтересів, прав і свобод буковинців. Зі свого боку хочу запевнити, що представницька влада області й надалі сприятиме правоохоронцям нашого краю у виконанні покладених на них державою обов’язків», – наголосив голова Чернівецької обласної ради у своєму вітальному слові.

Відтак, за вагомі результати у службовій діяльності, значний особистий внесок у зміцнення безпеки і забезпечення охорони правопорядку Іван Мунтян нагородив начальника ГУНП в Чернівецькій області, генерала поліції ІІІ рангу Анатолія Дмитрієва Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною». У свою чергу кращих поліцейських Буковини посадовець відзначив Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

ДОВІДКОВО:

Сьогодні, 29-го червня, у Чернівецькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської відбулися урочистості, присвячені річниці створення Національної поліції України.

Звертаючись до учасників святкових заходів, начальник Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області Анатолій Дмитрієв нагадав про ті нововведення, що були започатковані в НПУ впродовж чотирьох років її формування.

Очільник буковинської поліції подякував іншим правоохоронним структурам краю та органам місцевого самоврядування за ефективну співпрацю у забезпеченні правопорядку на території Чернівецької області.

Також хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять правоохоронців, які передчасно пішли з життя під час виконання службових обов’язків.

З нагоди четвертої річниці створення НПУ та за сумлінну працю генерал поліції третього рангу Анатолій Дмитрієв нагородив кращих поліцейських Буковини.

Привітати працівників поліції також прийшли депутати Верховної Ради України, керівництво обласної та міської влади. Відзначивши високий професіоналізм поліцейських, почесні гості подякували за щоденну нелегку працю й вручили грамоти і цінні подарунки.

За вагомі результати службової діяльності, значний особистий внесок у зміцнення безпеки і забезпечення охорони правопорядку начальник обласного управління Нацполіції Анатолій Дмитрієв отримав Почесну відзнаку Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною».

Сюрпризом для чернівецьких спецпризначенців, став приїзд депутата Харківської обласної ради. Анатолій Гацько подякував буковинським поліцейським за вагомий внесок у збереження миру на території Слобожанщини та її цілісності у 2014 році і вручив відзнаки Харківської облради.

Оригінальне вітання працівникам поліції та гостям свята подарували юні артисти народного поліцейського театру «Діти майбутнього» (м. Харків). Яскрава концертна програма за участі танцюристів, співаків і акробатів створила неперевершений святковий настрій.

Фото за посиланням https://my.su/hf7

 Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області
1