Іван Мунтян розповів про нові напрямки співпраці Буковини, округу Швабія та Сучавського повіту

Іван Мунтян розповів про нові напрямки співпраці Буковини, округу Швабія та Сучавського повіту

10.08.2019, 15:08

Учора вранці, перед відльотом наших гостей, разом з президентом Ради округу Швабія Мартіном Зайлером та делегацією депутатів, яку він очолює, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян разом з гостями столиці Буковини підсумували плідне спілкування упродовж їхнього візиту до нашого краю.

Нам вдалося продемонструвати реальні результати нашого партнерства як з німецькою стороною зокрема, так і з іншими учасниками багаторічного транскордонного проекту «Чотири регіони для Європи». Вдячні за підтримку і тривалу дружбу сусідньому Сучавському повіту і очільникові повітової ради Георге Флутуру, який наполегливо лобіює перед донорами з ЄС наші спільні проекти, - розповів Іван Мунтян. 

Надзвичайно приємно було почути позитивні враження гостей. Пан Зайлер висловив щире бажання повернутися сюди знову, і наголосив, що докладатиме зусиль, аби наша зустріч відбулася раніше, ніж наступного року, як це було заплановано. Він підкреслив, що нині у складі їхньої делегації є багато фахівців-медиків, що свідчить про велику зацікавленість німецької сторони у співпраці саме в цій сфері. Уже наступного тижня німецькі колеги планують відповідні зустрічі у себе вдома за наслідками візиту на Буковину і визначать нові напрямки розвитку проектів та зміцнення існуючих партнерських відносин. 

- Упевнений, що з такими надійними і щирими колегами ми досягнемо високих результатів, спрямованих на розвиток Буковини і взаємний обмін між мешканцями наших регіонів досвідом, сучасними досягненнями, знаннями, культурними, науковими, соціальними надбаннями, висловив сподівання Іван Мунтян. 

1