Іван Мунтян: Спільними зусиллями створимо належні умови для гармонійного розвитку буковинської молоді

Іван Мунтян: Спільними зусиллями створимо належні умови для гармонійного розвитку буковинської молоді

09.04.2019, 19:47

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян під час робочої зустрічі з начальником управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації Богданом Вітовським, сьогодні, 9 квітня, в рамках якої обговорено перспективи розвитку спорту на Буковині.

Так, за словами Богдана Вітовського, цьогоріч 60 буковинських спортсменів отримають збільшені (20 стипендій по 2 тис. грн., 20 – по 1,5 тис. грн., 20 – по 1 тис. грн.) щомісячні стипендії за кращі досягнення у видах спорту, які вони представляють. Відповідне підвищення передбачили депутати обласної ради, прийнявши у минулому році Комплексну програму розвитку фізичної культури і спорту Чернівецької області на 2018-2021 роки. Також у цьому році програмою передбачене будівництво 12 футбольних майданчиків зі штучним покриттям.

- Плануємо завершити й реконструкцію обласної дитячо-юнацької спортивної школи за 36 мільйонів та стадіону імені Андрія Гусіна у Путилі за 6 мільйонів гривень. Впевнений, що по завершенню будівництва та реконструкції, усі ці об’єкти дозволять нам залучити ще більше юних буковинців до занять спортом та фізкультурою,  відзначив Іван Мунтян. - Розуміємо, що спортивна галузь потребує значного покращення фінансування, водночас, за умови раціонального використання наявних ресурсів спільними зусиллями ми зможемо створити умови, необхідні для гармонійного розвитку буковинської молоді. 

У свою чергу шляхи вирішення наявних проблемних питань та перспективи розвитку футбольно-спортивного клубу «Буковина» керівник представницької влади краю обговорив поговорив із секретарем Чернівецької міської ради Василем Проданом та президентом ФСК «Буковина» Вадимом Зайцем.

- До речі, одним із пріоритетних видів спорту на Буковині є футбол. Що й казати: кожна четверта дитина, що навчається у буковинських спортивних школах, грає у цю гру та мріє про кар’єру професійного футболіста, - сказав Іван Мунтян. 

«Хочу запевнити, що обласна рада завжди готова підтримати улюблену багатьма поколіннями буковинців команду. Про це, зокрема, свідчить прийняте на минулій сесії обласної ради рішення про надання ФСК «Буковина» фінансової підтримки у розмірі 800 тисяч гривень. Принагідно хотів би подякувати міській раді, яка своїм рішенням також надала клубу понад 2 мільйона гривень», – наголосив Іван Мунтян.

Посадовець також відзначив, що усі буковинці й депутати обласної ради зокрема вірять у нові перемоги та здобутки улюбленої команди.

До слова, Вадим Заєць грав за «Буковину» у 1993-1998 роках, а у 2010-2013 роках був головним тренером команди, який вивів її у першу лігу. Пригадую, що тоді клуб навіть був за крок до виходу у вищу лігу. Наголосив, що досвід та професіоналізм керівника – це уже половина перемоги. Інша половина – за її гравцями, які, впевнений, не підведуть  - сказав Іван Мунтян. - Власне перші результати поновлення фінансування команди можна було побачити уже минулої суботи, коли футболісти «Буковини» зіграли з лідером групи «А» ФК «Минай» у нічию – 0:0. Той, хто бачив матч, підтвердить – хлопці викладалися на всі 100%!

1