Іван Мунтян: Тут кожен може заглянути в очі нашим захисникам

Іван Мунтян: Тут кожен може заглянути в очі нашим захисникам

12.06.2019, 23:26

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, під час відкриття експозиції фоторобіт отця-капелана Андрія Дуди, яка сьогодні, 12 червня, розпочала свою роботу у фойє адміністративної будівлі крайового парламенту Буковини. Участь у презентації взяли депутати обласної ради, командири 80-ї ОДШБ та військової частини А 2582 полковник Володимир Шворак та підполковник Сергій Кротов.

«Особливість цієї експозиції полягає в тому, що кожен може заглянути в очі нашим захисникам, які ціною власного здоров’я, а інколи й самого життя виборюють для нас мир на Сході України. Вважаю, що цю виставку, яка побувала у багатьох країнах Європи та навіть у далекій Канаді, повинен подивитися кожен, кому небайдужа Україна. Адже ці світлини відображають не лише правду про боротьбу нашого народу, але й прості життєві радощі та переживання наших оборонців», – відзначив керівник представницької влади регіону.

Відтак, від імені депутатського корпусу обласної ради Іван Мунтян подякував отцю Андрію Дуді за його подвижницьку працю і духовну підтримку наших захисників, а командуванню та усьому особовому складу 80-ї ОДШБ ЗСУ – за можливість жити і працювати у мирі та спокої.

Нагадаємо, урочистості з нагоди повернення військовослужбовців 3-ї батальйонної тактичної групи 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Збройних Сил України із зони проведення операції Об’єднаних сил на місце постійної дислокації відбулися сьогодні у середмісті Чернівців. Разом із представниками влади, громади та духовенства наших мужніх оборонців зустрів голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

Так, голова крайового парламенту Буковини привітав керівництво та особовий склад 3-ї батальйонної тактичної групи 80-ї ОДШБ з поверненням на рідну землю та успішним виконанням завдань командування.

«Дякую усім вам за службу, мужність, героїзм та мирне небо над Буковинським краєм. Впевнений, що завдяки вам та з допомогою Господа Бога уже незабаром на всій території України пануватиме мир та злагода. Бажаю вам, вашим рідним та близьким міцного здоров’я, надійних Ангелів-охоронців та рясних Божих благословень», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до воїнів-десантників.

Відтак, тих військовослужбовців, які відзначилися у зоні проведення операції Об’єднаних сил на Сході нашої держави, посадовець нагородив Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

1