Іван Мунтян завітав на свято Останнього дзвоника випускників шкіл села Йорданешти

Іван Мунтян завітав на свято Останнього дзвоника випускників шкіл села Йорданешти

25.05.2019, 10:28

На свято Останнього дзвоника до Йорданештського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та Йорданештської загальноосвітньої школи №2 І-ІІ ступенів Глибоцького району завітав голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, 24 квітня.

- Завітав на свято Останнього дзвоника випускників школи села Йорданешти на моїй рідній Глибоччині, яку ми урочисто відкрили у січні минулого року. Відзначив, що історія цього будівництва була тривалою й непростою. Власне свого часу ще в якості депутата обласної ради я неодноразово звертався до органів влади усіх рівнів, аби максимально прискорити будівництво школи, мобілізувати необхідні для цього кошти та забезпечити належну якість робіт.

- Користуючись нагодою, подякував батьківському загалу, педагогічному колективу та меценатам за облаштування класних приміщень та створення комфортних умов для навчання дітей. Побажав усім Божої ласки, миру та добра, а цьогорічним випускникам – втілення заповітних мрій, успіхів та перемог у дорослому житті.

- Відтак, нагородив Почесними грамотами та годинниками обласної ради найкращих вчителів та благодійників. У свою чергу переможцям олімпіад, конкурсів та змагань районного і обласного рівнів вручив грамоти та дипломи.

- Принагідно оглянув шкільний краєзнавчий музей та навчальні класи. Гадаю, що кожен, хто відвідає цю школу, найперше відчує любов та шану, з якою діти та вчителі ставляться до рідного краю, рідної мови та свого навчального закладу.

- Також привітав із завершенням навчального року випускників Йорданештської ЗОШ №2. Висловив впевненість у тому, що цьогорічні випускники не підведуть і виправдають усі надії та сподівання, які покладають на них рідні, близькі та вчителі. Побажав дітлахам міцного здоров’я, подальших успіхів у навчанні та самореалізації у житті. Представників педагогічного колективу та представників батьківського загалу, які беруть активну участь у житті школи, відзначив Почесними грамотами та годинниками обласної ради, - розповів Іван Мунтян. 

1