Іван Рибак: Чернівчани все переборють, відстоять та переможуть

Іван Рибак: Чернівчани все переборють, відстоять та переможуть

06.10.2018, 13:21

Шановна чернівецька громадо!

Сьогодні наше величне місто Чернівці святкує 610-ту річницю від дня першої письмової згадки. Це час не тільки підводити підсумки, хвалитися перед гостями здобутками, приймати їх за гостинним буковинським звичаєм та пригощати унікальними стравами місцевої кухні. Це ще й нагода прогулятися його прекрасними вулицями та привітати чернівчан із храмовим святом. Зустріти друзів, запитати один одного, як справи, порадіти здобуткам та порадитися щодо майбутніх планів.

З'ясувати, що ми можемо спільно зробити, щоб столиця Буковини добирала європейських рис, ставала гарнішою, комфортнішою для людей, щоб її міська інфраструктура оновлювалася. Щоб туристи у світі ділилися тільки позитивними враженнями про наш край.

Адже Чернівці – це особливе місто. Щоразу, повертаючись сюди, я ніби заходжу в органну залу чи на концерт симфонічного оркестру. Воно наче картинна галерея, яка вражає своїм колоритом, самобутньою архітектурою та розмаїттям барвистих пейзажів. Але головне, що тут люди так органічно доповнюють місцевий антураж. Це місто, де росте креативна та драйвова молодь.

І сьогодні, коли наша держава прямує дорогою змін, я переконаний, що чернівчани все переборють, відстоять та переможуть. Бо Чернівці вічні, як Рим. Тож нехай завжди небо буде мирним та сонячним над нашим містом, над нашими Карпатами, над нашою Україною. Божого благословення поважній та дружній чернівецькій громаді. Міцного здоров'я, достатку і радості кожній родині!

Іван РИБАК, народний депутат України, голова ЧОО ПП БПП-"Солідарність"

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.