Іван Рибак розповів про дипломатичну перемогу над Росією на міжнародній арені

Іван Рибак розповів про дипломатичну перемогу над Росією на міжнародній арені

10.10.2018, 23:09

Дипломатична перемога над Росією на міжнародній арені. На цьому тижні ПАРЄ мала розглядати Резолюцію, на яку сподівалася РФ, щодо повноправного її повернення до роботи в цьому органі без виконання попередніх резолюцій Ради Європи. Однак, українські депутати зуміли зламати плани агресора і його європейських адептів та завалили розгляд Резолюції, перенісши його на наступний рік. Це означає, що у 2019 році Росія знову залишиться поза грою в ПАРЄ.

Про це розповів народоний депутат України Іван Рибак (фракція БПП "Солідарність")

- Нагадаю, щоб повернути голос і права своєї делегації в ПАРЄ, РФ має виконати три важливі умови, прописані в попередніх рішення Ради Європи: вивести війська з українського Донбасу, звільнити українських політичних в’язнів та повернути український Крим. Протягом трьох останніх років Путін підкупом, шантажем і погрозами намагається підірвати головні демократичні засади Європи, розтоптати міжнародний авторитет ПАРЄ, як організації та внести розбрат серед країн-членів.

- Цьогоріч проросійські політичні сили в ПАРЄ придумали новий спосіб для повернення делегації Росії – внесення змін до регламенту Асамблеї, які послаблять позиції ПАРЄ, передавши частину повноважень Комітету Міністрів РЄ та зробивши порушників міжнародного права фактично безкарними. Вказані зміни не лише б завдали удару по інтересах нашої держави - її цілісності, свободи політв’язнів та миру. Передусім, вони спрямовані на підрив ключових демократичних цінностей та загальновизнаних норм міжнародного права.

- Але саме Україна, в обличчі Президента, наших дипломатів та української делегації в ПАРЄ, найактивніше стала на захист демократії і єдності в Європі. Важливо, що минулого пленарного тижня Верховна Рада підтримала звернення до депутатів країн-членів ПАРЄ, чим дала додатковий інструмент у руки українській команді в ПАРЄ. Ця перемога стала черговим доказом, що доки Росія за свої злочини перебуває в певній міжнародній ізоляції, вітчизняний дипломатичний фронт став найпотужнішим в історії України, перетворившись на грізну силу для протидії агресору і захисту наших національних інтересів.

- Після того, як голова регламентного комітету ПАРЄ, представник Бельгії Петре де Суттер повернув на доопрацювання доповідь, на яку сподівалася Росія, тим самим унеможлививши повернення її делегації в цю міжнародну структуру ще, принаймні, на півроку, стало ясно, що і тут Путін програв. Причому, витративши значні кошти на фінансування окремих європейських партій та політиків, котрі обіцяли підтримку на рівні Асамблеї. Не помогло. А щоб поразка Кремля стала відчутнішою, наша делегація заспівала гімн України і привітала всіх вигуками: "Слава Україні!" - "Героям Слава!", - розповів Іван Рибак

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Іван Рибак похвалив Порошенка і Клімкіна, які досягли успіху у захисті національних інтересів від “Північного потоку – 2”

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.