Канал Коломойського назвав Іллю Павлюка з Буковини «королем української контрабанди»

Канал Коломойського назвав Іллю Павлюка з Буковини «королем української контрабанди»

04.12.2019, 10:25

Телеканал "1+1", який належить українському олігархові Ігорю Коломойському, назвав бізнесмена з Чернівецької області Іллю Павлюка "одним із королів української контрабанди".

Про це йдеться у сюжеті передачі "Гроші", яка вийшла в ефір 2 грудня, пише molbuk.ua.

Зокрема, цей сюжет був присвячений відомим в Україні ділкам, яких називають одними з найбільших контрабандистів України.

"Також до топ-контрабандистів відносять такого-собі Іллю Павлюка. Підприємець родом із Чернівецької області, мешкає у столиці. І, як кажуть, авторитетний у прикордонних областях настільки, що давно отримав статус "Короля західного кордону", – йдеться у програмі "Гроші".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поки Зеленський з Нефьодовим відвертають увагу "хрещеним батьком" Альперіним, головні “контрабандисти” - аграрні експортери; найбільші в країні торговельні мережі-імпортери та регіональні "прикордонні" ОЗГ їм “не по зубах”

"Ввезення через кордон – це свій окремий ринок. На ньому контрабандисти працюють 20 років. А влада змінюється кожні пів року, кожен рік, кожні два-три роки", – наводять в сюжеті цитату журналіста Юрія Бутусова.

"Тож, кожному контрабандисту – по митниці", – іронізує експерт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Павлюк, через якого Мазурашу доносив думки до Зеленського, формує в «Слузі народу» власну групу нардепів – ЗМІНагадаємо, раніше Ігор Коломойський у коментарі кореспонденту molbuk.ua заявив, що у нього немає жодних конфліктів із бізнесменом Іллею Павлюком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Поради по боротьбі з контрабандою дають переважно самі контрабандисти", - Коломойського запитали про Іллю Павлюка з Чернівців

Джерело: https://molbuk.ua/

1