Миколі Федоруку можуть закрити доступ до ефіру: листи Сергєєву, Севрюкову та Сідляру (оновлено)

Миколі Федоруку можуть закрити доступ до ефіру: листи Сергєєву, Севрюкову та Сідляру (оновлено)

24.10.2012, 15:16

 Миколі Федоруку можуть закрити доступ до ефіру: листи Сергєєву, Севрюкову та Сідляру (оновлено)

У розпорядження редакції BukNEWS потрапили копії листів уповноваженої особи політичної партії ВО "Батьківщина" в одномандатному виборчому окрузі № 201 Олексія Каспрука, які він надіслав керівникам чернівецьких телерадіокомпаній та одному з їхніх співвласників.

Водночас, як повідомляє molbuk.ua, працівники ТРК «Чернівці» заявляють про тиск на канал. З їхніх слів, колектив обурений пережкоджанням законному забезпеченню прямих ефірів з кандидатами у народні депутати від опозиції Миколою Федоруком та Олесею Оробець. Працівники каналу пояснили, що тиск чиниться «згори». Якщо тиск не припинять, колектив ТРК «Чернівці» обіцяє оприлюднити факти порушень виборчого законодавства та використання адмінресурсу з конкретними прізвищами. 

- Ми написали колективну вимогу, - розповідає головний редактор ТРК «Чернівці» Лариса Сєргєєва, - зачитаю вам її текст: «Певні політичні сили домагаються заборони трансляції 24 жовтня прямих ефірів на телеканалі «Чернівці» за участі народного депутата Олесі Оробець та кандидата в депутати Миколи Федорука. Ефіри, згідно із нормами чинного законодавства, були заздалегідь замовлені і проплачені з відповідних фондів. Відтак, законного обгрунтування у відмові трансляції немає. Тому вимагаємо забезпечити трансляцію прямих ефірів з Оробець 24.10 о 18.20 та з Федоруком 24.10 о 22.10. Вимога викликана не симпатією до політичних сил, а нормами Закону України «Про вибори народних депутатів України». Він вимагає від нас рівного та неупередженого ставлення до всіх кандидатів і партій. Рівного їх доступу до ЗМІ. В разі невиконання нашої вимоги, її оприлюднять у більшості ЗМІ Буковини. Будемо змушені скликати прес-конференцію і оприлюднити факти порушень чинного виборчого законодавства та застосування адмінресурсу під час виборчої кампанії з конкретнми прізвищами та іменами. » Під даною заявою підписалися працівники ТРК «Чернівці».

1


КОМЕНТАРІ (2)

Опять наврали федоруковцы! Занимаются чистым враньем и манипуляциями. Вечером Федорук как ни в чем ни бывало припрется на ТРК Черновцы, и будет вещать о преследованиях и давлении. Я в шоке от этих людей. Если бы они умели так работать, как умеют врать, мы бы жили в другой стране. 

avatar

Marks

24 жовтня 2012 17:21

Маркс знову взявся за старе!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Це я твій друг

avatar

Енгельс

24 жовтня 2012 18:52