Кличко може висунути Яценюка в мери Чернівців

Кличко може висунути Яценюка в мери Чернівців

19.02.2013, 00:56

Народний депутат від партії УДАР Володимир Курінний заявив, що висунення Віталія Кличка на пост мера Києва без будь-яких попереджень рівнозначний висуненню УДАРом Арсенія Яценюка в мери Чернівців. Про це депутат Володимир Курінний написав на своїй сторінці у мережі Facebook.

"Батьківщина висунула Віталія Кличка в мери Києва ... Не поговоривши, не запитавши. Ну такі справи так не робляться взагалі то серед партнерів ... До речі, УДАР може завтра висунути Арсенія Петровича в мери Чернівців! А чому ні?", - написав депутат. - Я вважаю, що Чернівцям потрібен розумний мер".

Курінний наголосив, що такі питання не вирішуються таким способом.

"Ніхто взагалі то не відмовляється, але ми ж не в пісочниці граємося ... Серйозні питання, а Київ - це питання серйозне, так не вирішуються! Це якийсь дитячий садок", - написав депутат.

Також Курінний наголосив, що "у нормальному суспільстві навіть малознайомі люди, якщо вирішують за свого приятеля, то, як мінімум, ставлять його до відома, обговорюють з ним".

Нагадаємо, що 18 лютого фракція "Батьківщина" ухвалила рішення провисунення Віталія Кличка єдиним кандидатом від опозиції на посаду міського голови Києва, якщо він на це погодиться.

У відповідь лідер партії "УДАР" Віталій Кличко заявив, що представники партії "Батьківщина" не обговорювали з ним питання єдиної кандидатури на посаду мера Києва від опозиції та його намірів балотуватись на цю посаду.

Джерело: molbuk.ua

1


КОМЕНТАРІ (1)

Яценюк мер краще ніж Яценюк президент

avatar

прихильник

21 лютого 2013 13:59