Книгу «Звір зі Сходу» Олександра Масляника відзначено літературною премією «Князь роси» імені Тараса Мельничука

Книгу «Звір зі Сходу» Олександра Масляника відзначено літературною премією «Князь роси» імені Тараса Мельничука

05.04.2021, 16:44

Зовсім несподівана, однак тому й утричі приємніша новина: Олександр Масляник книгу «Звір зі Сходу» відзначено літературною премією «Князь роси» імені Тараса Мельничука.

Книга побачила світ наприкінці минулого року в київському видавництві «Дніпро» в серії «Фронтова бібліотека захисника Вітчизни».

- Ця книга є цінною для мене, тут зібрано "бойову" і наступальну публіцистику та есеїстику. Безкомпромісну, - розповів автор Олександр Масляник.

- Там, на Сході, точиться і моя війна. Зчаста чуюся за робочим столом, мов в окопі на передовій. Подаю «набої» і сам стріляю – статтями і есеями супроти злютованих ворогів наших, які століттями приносили на вкраїнську землю розруху, голод, смерть. Я маю офіцерське звання, однак за віком не беруть до війська. Не бай! Крізь приціл власного пера добре бачу ворога. Мої кулі – мої слова, мої набої – мої книги.

-«Звір зі Сходу» викликав значний резонанс, був помічений критиками, науковцями. політологами, прихильниками красного письменства.

Так, ґрунтовні рецензії написали Василь Лизанчук, доктор філологічних наук, професор та Ігор Бегей, доктор політичних наук, член-кореспондент Української академії політичних наук зі Львова, Аделя Григорук, членкиня НСПУ та НСЖУ, заслужений працівник освіти України з Косова, Прикарпаття, Микола Зимомря, доктор філологічних наук, професор, академік АН вищої школи України з Дрогобича, Ігор Фарина, літературний критик з Тернопілля, Василь Пилипчинець, журналіст із Закарпаття, Анна Волошин, педагог, голова районного об’єднання художників «Срібна палітра» з Рахова, Любов Косило, поетеса, етнолог з Яремчі та ін.

- Вдячний поважному журі за високу відзнаку!

Звір зі Сходу: Свіжодрук вже у Глибоцькій централізованій бібліотеці

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не спи, Буковино! Тітушняні біти у закутку храму для братів во Христі

Звір зі Сходу: Свіжодрук вже у Глибоцькій централізованій бібліотеці

Нескорені верховини Карпатської України: 80 років тому – у березні 1939-го – Закарпаття проголосило незалежну українську державу

 Життя після томосу

Письменники з України відвідали Бухарест на запрошення Союзу Українців Румунії

Буковина, яку ми не втратили… Враження львівського журналіста

Олександр Масляник: Життя людини зачиняється у мушлі, де є тільки інтернет і мобільний

Гуцули на кухні: побачила світ книжка унікальних кулінарних рецептів

 „Дуже обдарована особистість, людина-оркестр”: у Рахові презентували „Каміння на всіх”

May be an image of 1 особа

1